Yurtdışında Balayı Yapacaklara Öneriler

Yeni hayatın en anlamlı başlangıcı harika bir balayı tatilinden geçer. Sahilde uzun yürüyüşler, masmavi sularda deniz keyfi, mum ışığında romantik akşam yemeği, eğlence dolu geceler ve dahası zorlu geçen düğün hazırlıklarının ardından sizi bekliyor. Evliliğe adım attığınız ilk günün ardından gözünüzü bambaşka bir atmosferde açmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız önerilere bir göz atın. Yurtdışında balayı yapacaklara öneriler geliyor!

Prag

Sanatla romantizmin birleştiği aşk kokulu bir şehirdir Prag. Arnavut kaldırımlı sokakları, rengarenk evleri, heykelleri, çeşmeleri ve elbette ki Vltava Nehri ile sayısız güzellikler barındırır. Prag; Rönesans, Gotik ve Barok mimarilerinin örneklerini sergileyen muazzam bir yer. Unutulmaz bir balayı tatili hayal ediyorsanız Prag turlarını kaçırmayın.

New York

Hiç uyumayan şehir New York, 7/24 canlılığını koruyor. Alışveriş seçenekleri, eğlenceleri ve kültürüne ayak uydurmak biraz yorucu gelebilir ancak hayatınızda farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız New York tam size göre demektir. Gezip gördüğünüz her yerine hayran kalacağınız bir New York turu sizi bekliyor.

Phuket

Dünyanın sayılı güzelliklerinden biridir Phuket. Bembeyaz kumları, turkuaz suları, enfes lezzetleri içinde Phuket’in egzotik havasına hemen uyum sağlayacaksınız. Yurtdışında balayı yapacaksanız Phuket turlarına mutlaka bir göz atın. Tüm dünya ülkelerinden talep gören bu rota su sporları içinde oldukça elverişli. Gündüz plaj keyfi, geceleri ise hareketli geceleri ile Phuket sizi bekliyor.

Paris

Balayı eşinizle birlikte uzun zamandır hayalini kurduğunuz en özel zamanların başlangıcıdır. Balayı tatilini anlamlı kılan rotaların başında ise aşk kokulu şehir Paris gelir. Kültürü, sanatı, tarihi, romantik durakları, barları, kafeleri ve dünyaca ünlü markaların satıldığı alışveriş yerleri ile her anınızı dolu dolu geçireceğiniz bir Paris turu sizinle olacak.