Yılbaşına girmemize sayılı günler kala caddeler, sokaklar yeni yıl hazırlıklarına başladı. Bu konuda başı çeken alışveriş merkezleri her yıl olduğu gibi geleneği bozmayıp renk cümbüşüne dönüşmeye başladı bile. Tatil sevinciydi kutlamalardı derken içimizi farklı bir sevinç kaplar. Belki bu yıl değildi ama gelecek yıl sizin yılınız olabilir. İşte bu nedenle yeni yılı nerede karşılayacağınız çok önemli diyerek yılbaşı tatil önerileri listemizi sizinle paylaşıyoruz.

Yurt içi Otelleri

Yeni yıla yıldızlarla girmeye ne dersiniz? Bu özel geceyi daha da unutulmaz kılacak performanslar ve gala gecesine özel şovlar yurt içi otellerinde sizinle olacak. 2018 gecesi pazartesi gününe denk geliyor. Buradan da anlaşılacağı gibi koca bir hafta sonu tatili bizi bekliyor. Ailenizle birlikte geçireceğiniz bir yılbaşı tatili planlıyorsanız termal otellerin şifalı sularını tercihler arasına ekleyebilirsiniz.

Yurt dışı Turları

Farklı kültürler, birbirinden renkli gösteriler, harika lezzetler… Yılbaşını biraz eğlence, biraz keşif ve biraz da farklı deneyimlerle geçirmek isteyenlere önerimiz Yılbaşı turları. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz sokak partilerinin eşlik edeceği bu turlarda enfes lezzetlerle tanışma fırsatınızda olacak.

Kıbrıs Otelleri

Yılbaşı deyince akla Kıbrıs ve eğlenceleri gelir. Pasaport ve vize derdi olmadan ziyaret edilen Kıbrıs, sahil boyunca uzanan 5 yıldızlı tesisleriyle yine çok popüler. Ünlü isimlerin sahne alacağı Kıbrıs otellerinde DJ performanslar, oryantal şovlar, partiler ve enfes yemekler gala gecenize eşlik edecek. Gece sonunda Kıbrıs sokaklarında eğlenceye kaldığınız yerden devam edin.

Bu yılbaşı diğerlerinden farklı olsun diyorsanız önerilerimize kulak verin. Şayet dışarda olmak yerine geleneği bozmayıp evde olmayı tercih ediyorsanız Yılbaşını evde geçireceklere öneriler listemizi hayata geçirin.