Yılbaşı Programı Yapmayanlara Harika Öneriler

Pazartesi gününe denk gelen yılbaşı sayesinde önümüzde 3 günlük bir tatil var. Bu tatili en güzel şekilde değerlendirmek istiyorsanız bu listemiz tam size göre. Yılbaşı programı yapmayanlara harika öneriler listemizi incelerken yeni yıla kimle gireceğinize karar verin ve planlar yapmaya başlayın.

Bir Kapadokya iyi gelir

Ülkemizin masalsı rotası Kapadokya, kış aylarında bambaşka güzelliklere bürünür. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan bu rotaya gittiğinizde eşsiz gün batımına karşı şarap yudumlamak gibisi yoktur. Romantizmi doruklarda yaşayacağınız harika bir tatil için Kapadokya turlarımızı kaçırmayın.

Yılbaşı konserlerine katılın

Şayet henüz bir yılbaşı programınız yoksa güzel bir aktiviteye katılmak için geç kalmış sayılmazsınız. Sabahlara kadar eğlenmekten bahsetmiyoruz. Yeni yılın ilk dakikalarını ünlü isimlerin verdiği konserlerle taçlandırmak isteyenler için bu önerimiz. Belki aklınızdan geçen unutulmayacak bir evlilik teklifidir. Eğlence sever çiftler bu öneriyi kaçırmamalı diyoruz.

Hayalini kurduğunuz dağ evine doğru yola koyulun

Yeni yıla mis gibi dağ havasında girmeye ne dersiniz? Belki bu fikir uzun yıllardır aklınızdaydı ancak bir türlü gerçekleştiremediyseniz elinize harika bir fırsat geçti. Hafta sonu tatili ile birlikte toplamda 3 günlük tatil fırsatınız varken arkadaşlarınızla veya sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz bu günlerin tadına doyamayacak her fırsatta yeniden gitmek isteyeceksiniz. Bembeyaz karlar altında sıcak şarabınızı yudumlarken bir taraftan yanan mangalın keyfini çıkarın.

Romantik bir akşam yemeği iyi gider

Kimimize göre biraz klasik gelse de böyle özel zamanların en güzel kurtarıcısıdır romantik bir akşam yemeği. Sevdiğinizle göz göze kadehlerinizi kaldırıp yeni yıldan beklentileriniz için dilekler dilemeyi ihmal etmeyin. Böyle zamanlarda kendi ellerinizle mum ışığında hazırladığınız bir sofra daha romantik olacaktır. Böyle bir ortam yaratamıyorsanız arayışlara bugünden başlayın. Son dakika sürpriziyle karşılaşmamak için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.