Yazın Son Günlerinde Keşfedilesi Yerler

Koca bir sene boyunca dört gözle beklediğiniz o tatile çıkmak için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yazın son günlerinde keşfedilesi yerler listemizden kendinize hala bir yer bulabilir, hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kiminin tercihi Ege’nin birbirinden güzel tatil cennetleri iken kiminin ise kavurucu sıcağına rağmen Akdeniz oluyor. O halde gelin yazın son günlerini yaşayacağınız o rotaları beraberce inceleyelim.

Side

Akdeniz’in kuşkusuz ki en vazgeçilmez yerlerinden biridir Side. Doğayla iç içe geçmiş harika rotaları, tarihi yapıları arasında bir başka güzeldir bu belde. Side Otellerinde kalarak Side’nin gezilecek ve görülecek yerlerini görebilir, tarihi geçmişini hissedebilir, deniz, güneş, kum tatilinin en güzel halini yaşayabilirsiniz. Apollon Tapınağı, Side Antik Kenti, Manavgat Şelalesi listenize eklenmesi gerekenlerden sadece birkaçı.

Ayvalık

Hafta sonu tatillerinin uğrak durağı Ayvalık, yazın son günlerinde keşfetmesi en keyifli olan yerlerden biridir. Buraya gittiğinizde Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı’na gidebilir, Ege’nin harika lezzetlerini bulabileceğiniz restoranlarında lezzet keşfine çıkabilir, güzel bir yemek sonrası buranın meşhur dondurmasının tadına bakabilirsiniz. Ayvalık Otelleri sizi bekliyor.

Fethiye

Ülkemizin tatil cennetlerini sıralayacak olsak Fethiye listenin ilk sıralarında yerini alır. BU denli talep görmesini elbette ki turkuaz denizi, mükemmel rotaları ve eşsiz doğasına borçlu. Özellikle Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi’nde yüzerken, Likya Yolu’nda keşif turları atarken anlamak mümkün. Antik Çağ’da ticaret yolu olarak kullanılan Likya Yolu, trekking ve kamp severler için biçilmiş kaftan. Fethiye Otellerinde kalarak yazın son günlerini keyfe dönüştürebilirsiniz.

Kuşadası

Her bütçeye ve her zevke hitap eden konaklama imkanları ile Türkiye’nin önde gelen tatil yerleri arasındadır Kuşadası. Görülecek onlarca güzellik barındırır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla çıktığınız Kuşadası tatilinde doğanın ve denizin tadını çıkarırken bölgeye has zeytinyağlı yemekleri tatmayı ihmal etmeyin. Konaklama seçenekleri için Kuşadası Otellerine göz atabilirsiniz.

Malum yazın bitmesine sayılı gün kaldı. Siz hala bir tatil yapamadıysanız adeta bir teselli gibi gelecek o rotalar için fırsatlarımızı kaçırmayın.