Yaz Sıcaklarında Küçük Kaçamaklar

Kavurucu yaz sıcakları tam anlamıyla geldi nihayet. Bütün yıl hayalini kurduğunuz o tatil aslında bu kadarda imkansız değil. Bu yaz uzun bir tatil yapmaya zamanınız yoksa yaz sıcaklarında küçük kaçamaklar yapacağınız en güzel alternatifler burada. Hafta sonları yeni yerler görmek ve bu kısacık tatil günlerini eğlenceye dönüştürmek havanızı değiştirmeye yetecekse bu yazı tam size göre demektir.

Antalya

Yaz sıcaklarında küçük kaçamaklara ihtiyacınız varsa Antalya iyi bir seçim olabilir. Özellikle doğal güzellikleriyle ünlü Olympos bu konuda çok iddialı. Her yıl dolup taşan Olympos’a bakılırsa neden bu kadar tercih ediliyor diye merak ediyorsunuzdur. Buna en güzel cevap caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı en güzel plajların burada olması ve de bol oksijen kaynaklı bir atmosfere sahip olması aslında. Antalya Otellerinden rezervasyon yaptırmak için geç kalmayın.

Yunanistan

Yunanistan’ı hiç ziyaret ettiniz mi? Eğer gittiyseniz en çok turist çeken bölgesi Thassos’u da yakından bilirsiniz. Yüzmenin bu denli keyifli olabildiği sayılı yerlerden Thassos. Uzun uzun tatiller yapmaya vaktiniz yoksa üzülmeyin, her cuma günü kalkan Thassos Adası Turları sizi fazlasıyla memnun edecektir. Gündüz deniz keyfi, geceleri eğlencesinden kendinizi alamayacağınız diskolar, barlar Thassos Adası’nda sizi bekliyor.

Sapanca

Hafta sonu tatillerinde nefes almaya birebir gelen bir rota Sapanca. İstanbul’dan uzaklaşmadan Sapanca Gölü çevresinde bol oksijen herkese iyi gelir. Yaz sıcaklarında küçük kaçamaklar yapmayı sevenler daha çok tercih ederler burayı. Özellikle ilkbaharda açan çiçekler rengârenk görüntüsüyle adeta görsel şölen sunar. Mis gibi bir deniz esintisi de yanında cabası. Sapanca Otelleri bu hafta sonu sizi çağırıyor.

Çanakkale

Yaz aylarında küçük kaçamaklar mı arıyorsunuz? Çok uzaklara gitmenize gerek yok, Çanakkale’nin yemyeşil büyülü orman havasında kendinize geleceğiniz Çanakkale Kaz Dağları havanızı değiştirecek. Hafta sonu tatilinize neşe katmak istiyorsanız bu hafta bütün planlarınızı erteleyin ve rotanızı doğru Çanakkale Otellerine doğru çevirin.