Ucuza Uçak Bileti İle Uçabileceğiniz Vizesiz Ülkeler

Her fırsatta daha fazla tatil diyenlere imrenerek bakıyorsanız bu yazımızdan sonra hemen harekete geçmeye başlasanız iyi edersiniz. Çünkü ucuza uçak bileti ile uçabileceğiniz vizesiz ülkelere doğru yola çıkmanın tam zamanı. Tarihiyle, doğal güzellikleriyle, romantik mekanlarıyla süslü bu ülkelerde gezmelere doyamayacak, her fırsatta yeniden keşfetmek isteyenlerden biri de siz olacaksınız. O zaman şimdi vizesiz ülkelerle tanışma zamanı.

Fas

Fas herkesin bir kez olsun görmesi gereken vizesiz ülkeler arasında. Henüz gitmediyseniz yıllık izinlerinizi ayarlayıp Fas Turları için yerinizi hemen ayırtın. Dillere destan Rubat sokakları, Fas’ın tadıa doyum olmaz şahane lezzetleri, Kasablanca’nın zengin şehir hayatı ve Marakeş’in rengârenk durakları Fas tatilinizi renklendirecek sebeplerden bazısı. Kısacası ne yana baksanız başlı başına ayrı bir dünyayla tanışacaksınız. Fas’ın gezilecek ve görülecek yerleri ile büyüleneceğiniz mükemmel bir tur programına hazır olun.

Ürdün

Tarihin en güzel anlatıldığı yerlerden biri diyebiliriz Ürdün için. Bugüne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu ülke özellikle son zamanlarda turistlerin ilgisini fazlasıyla çekiyor. Burayı cazip kılan bir sebepte Türkiye’den kolayca ulaşılabilir olması. Türkiye’den tek bir uçuşla ülkeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ürdün’ün gezilecek ve görülecek yerleri arasındaki Amman’ın eğlence dolu gece hayatı, Petra’nın gizemli rotaları ve Wadi Rum’un adrenalin dolu safari turları tatiliniz boyunca size eşlik edecek. Ucuza uçak bileti ile uçabileceğiniz vizesiz ülkeler arasındaki Ürdün’ü keşif listenize eklemeyi unutmayın.

Gürcistan

Sabahlara kadar bitmek bilmeyen eğlencelerin adresi Gürcistan’da harika bir tatil deneyimi sizi bekliyor. Eşine hiçbir yerde rastlayamayacağınız Gürcistan mutfağı, uzun uzun sahil boyunca uzanan masmavi denizi, Türkiye’den çok kısa bir uçuşla ulaşılabilir olması ülkeyi ziyaret etmek için sayabileceğimiz nedenlerden sadece bazısı. Karadeniz’e kolu olan bu ülkede yapılacak, görülecek çok şey var. Gürcistan Turları ile ülkenin merak uyandıran duraklarını yakından keşfedin.

Ukrayna

Ukrayna’nın başkenti Kiev geniş caddeleri, büyüleyici mimarisi, ihtişamlı yapılarıyla karşılayacak sizi. Deniz, güneşi kum tatilcilerinin turizm cenneti Kırım sıcacık atmosferiyle gönüllerde taht kuran harika bir yarımada. Eğlenceye dair aradıklarınızı yine burada bulabilirsiniz. Ayrıca son derece güvenli ve ekonomik bir bölge olması buraya gitme arzusunu arttıran sebepler arasında. Son birkaç yıldır Türk vatandaşlardan vize istemediği için Ukrayna Turları eşliğinde hem ekonomik hem de unutmaz tatil deneyimi yaşayacağınız ülkelerden biri Ukrayna.

Belgrad

Sırbistan neden bu kadar tercih ediliyor diye merak ediyorsanız; birincisi ucuz uçak bileti bulduğunuz takdirde dört mevsim gidilebiliyor oluşu ikincisi ise vizesiz ülkeler arasında oluşu buranın popülerliğini arttırıyor. Bir de tabi ki eşsiz mutfak kültürüne sahip oluşu diyebiliriz. Belgrad’a gitmeden önce yapmanız gereken ilk iş ülkeye dair tarihi yerler hakkında bilgiler edinmek olmalı. Osmanlı’dan günümüze uzanan bir coğrafyada gizli Karlofça’nın tarihi geçmişiyle mutlaka tanışmalısınız. Belgrad Turları fırsatlarını kaçırmayın.