Ucuz Tatilin Adresi Bulgaristan

Kim sevmez ki yurt dışında bol bol gezmeyi, koca bir senenin yorgunluğunu gittiği gezide bırakmayı… Şöyle felekten birkaç gün doyasıya gezmek ve hatta şöyle sıcak yerlerde deniz, güneş, kum sefası yapmayı kim istemez. Peki gittiğiniz tatilde daha ucuz tatil yapma fikri kulağınıza nasıl geliyor diye sorsak? Bu tabi ki imkansız değil. Ucuz tatilin adresi Bulgaristan acilen sizi çağırıyor.

Deniz, güneş, kum diyorsanız Nessebar, Burgas, Sunny Beach mükemmel seçenekler. Madem öyle daha yakından tanıyalım bu eşsiz plajları.

Nessebar

Bulgaristan’da göreceğiniz deniz suyu en güzel, en berrak olan müthiş yarımadalardan biri Nessebar. Bizim güzel ülkemizin Amasra’sı gibi düşünün. Lezzet konusunda birbiriyle rekabet eden adeta tadı damaklarda bırakan restoranları zaten enfes. Taptaze buram buram balık kokuları arasında desek daha doğru olacak. Fiyatlarından gözünüz korkmasın, hesapta indirim istemek en büyük hakkınız. Sevdiklerinize buradan hediyelikler alın. Ve güzel bir yemek molasından sonra yönünüzü ucuz tatilin adresi Bulgaristan’ın güzel yarımadası Nessebar’daki gezilecek yerlere çevirin. Evler, sokaklar, kilise, kale gerçekten anlatılmaz yaşanır. Ucuz tatilin adresi Bulgaristan’da bundan sonraki rotanız Sunny Beach’i keşfetmek olacaksa Nessebar’dan kalkan otobüslere binin, 20-25 dakika sonra oradasınız.

Sunny Beach

Ucuz tatilin adresi Bulgaristan’da eğlenmekse eğlenceyi doruk noktalarında yaşayacağınız rota tabi ki Sunny Beach olmalı. Partilere katılın mesela. Dans edin, gezin, yüzün, eğlenin burada olmanın tadını varın sadece. Fiyatlarından da korkmayın. Ucuz tatilin adresi Bulgaristan dediysek gittiğiniz yerlerdeki fiyatlardan gözünüz korkmasın. Gündüz Sunny Beach’in masmavi sularında, akşam olduğunda gittiğiniz mekânlarda alın soluğu. Bu fırsatlar gideceğiniz başka rotalarda bir arada olmayabilir.

Burgas

Eğlenceye ve yemeği biraz doyduysanız ucuz tatilin adresi Bulgaristan’daki diğer bir cennet köşesi Burgas. Burası Bulgaristan’ın bir şehri sanki. Uzun uzun caddeler, AVM’ler, evler, parklar ve yine tertemiz bir plaj. Nüfusu pek kalabalık diyemeyiz, olanlar da çoğu az parayla geçim sağlayanlar zaten. Trafiği de haliyle yoğun değil. Burgas’a şöyle bir baktığınızda boş evler, hatta köyler göreceksiniz.

Kısacası ucuz tatilin adresi Bulgaristan için diyeceklerimiz; burada görebildiğiniz, gezebildiğiniz, eğlenebildiğiniz ve hatta ki en önemlisi o eşsiz denizlerinde yüzmenin keyfini doya doya çıkarın. Mükemmel tatil rotaları Bulgaristan Turlarında sizi bekliyor.