Sınırsız eğlence, tadı damaklarda bırakan heyecan dolu saatler… Tatilinizde aradığınız birazcık da eğlenceyse o zaman doğru adrestesiniz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük aqualand’ı Long Beach Aqualand’a henüz gitmediyseniz biz sizin ayağınıza getirdik. 🙂

Gün boyu eğlenceden kendini alamayan 7’den 77’ye herkes akın akın soluğu burada alıyor. Malum hazirana girdik ve artık buz gibi sularda serinlemeye şimdilerde serinlemeye çok ihtiyacımız var. Gezmek bahane Long Beach Aqualand bir şahane diyenler doğru Kuşadası’na! Gün boyu bu soğuk sularda birbirinden farklı kaydırakların olduğu ve yanında eğlencenin hiç bitmediği Long Beach Aqualand’ta üç büyük park aynı yerde. Tabi animasyonlar eşliğinde. Tatilbudur.com’un size özel seçilmiş rotaların bir arada olduğu Ege Akdeniz Turları eşliğinde Long Beach Aqualand’a gitmek isterseniz ekstra olarak hazırlanan gezi programına katılabilirsiniz.

Aydın’ın en turistik yeri Kuşadası’nda böyle bir yerin olduğuna şaşırmamak lazım. Denize sıfır konumunda olan Long Beach Aqualand, Kuşadası merkezine 6, Efes’e 25 km ve havalimanına sadece 75 km uzaklıkta. Yani kısacası buraya kendiniz bile gidecek olursanız her yerde dilediğiniz gibi rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Su sporları ve deniz sporlarından da yararlanabilirsiniz. Tam tamına 1450 metrekarelik geniş bir alana kurulmuş Long Beach Aqualand. İçinde bulunan 20 kaydırakta mükemmel. Çocuğunuz yüzme havuzunda ve farklı su oyunlarıyla ilgilenirken siz eğlencenin tadını doyasıyla çıkarabilirsiniz. Long Beach Aqualand’da gün boyu eğlencenin yanında fastfood restoranlar, dondurma bar gibi yemek seçeneklerini de aynı yerde bulabilirsiniz.

Kısacası diyeceğim o ki Long Beach Aqualand’a eğlence de tatil de her şey bir arada. Gidin ve doyasıya eğlenin.