Şubat’ta Gidilebilecek Tatil Rotaları

Kış mevsimini tam anlamıyla yaşadığımız şu günlerde buz gibi havalardan biraz uzaklaşıp içinizi ısıtacak ülkelere doğru gitmeye ne dersiniz? Şubat’ta gidilebilecek tatil rotaları listemizde dünyanın çeşitli yerlerinden çok özel rotaları sizin için derledik. Biz kışı yaşarken sıcacık bir atmosferde tatilcilerini ağırlayan bu ülkelerle şimdi yakından tanışma zamanı.

Küba

Özellikle ocak-şubat ayları geldiğinde sıcak ülkelere doğru seyahat etmek kaçınılmaz oluyor. Şubat’ta gidilebilecek tatil rotalarından Küba, bu güzel ayda tatilcilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. İspanyol tarzı mimarisi, dinlendirici egzotik müzikleri ve tabi ki ülkenin her yanında puro içen insanlarıyla tanınan bu ülkede tatil yapma planlarınız varsa Küba Turlarını tercih edebilirsiniz. Küba’ya gitmek için özellikle aralık-nisan ayları arasını tercih etmelisiniz. Malum kavurucu bir güneşin altında tatil yapmaktan herkes hoşlanmayabilir.

Miami

Türkiye’de kış yaşanırken Miami sıcak yaz günlerini yaşıyor. Lüksün ve gösterişin şehri Miami, renkli geceleri, gösterişli otelleri, lezzetli yemeklerin piştiği restoranları ile ocak ayında sizi bekliyor. Gündüz güneşlenip sıcacık plajlarının tadını çıkarabilir, akşam olduğunda konserlerini ya da gece kulüplerini ziyaret edebilirsiniz. Kısacası bu güzel ayda aklınızda tatil yapma düşünceniz varsa Miami Turları tam da size göre.

Kaliforniya

Şubat’ta gidilebilecek sıcacık tatil rotalarından biri de Kaliforniya. ABD’nin batısında uzun sahilleri ve eşi bulunmaz koylarıyla süslü tam bir tatil cenneti burası. Sıcacık tatil severler için harika alternatifler sunan Kaliforniya’da sevimli deniz canlılarıyla birlikte yüzme deneyimi yaşayacak, göz alıcı sahillerinde unutulmaz günler geçireceksiniz.

Mısır

Çölün ortasında kurulu Mısır’da firavunların tarihi yaşantısına yakından şahit olacaksınız. Buradaki tatiliniz boyunca farklı yemek kültürleriyle tanışacak, Mısır’ın sıcacık atmosferinde tatil yapma deneyimini yaşayacaksınız.

Maldivler

Şimdi gözlerinizi bir kapatın ve düşünün. Her yeri akvaryum hissi veren turkuaz suların içinde yüzüyor ve saatlerce güneşleniyorsunuz. Peki bu güzel hayali gerçekleştirmeye ne dersiniz? O zaman şubat’ta gidilebilecek tatil rotalarından Maldivler’e çevirin rotanızı. Bu soğuk kış günlerinde içinizi saracak sıcaklığı ve gönlünüzü hoş edecek atmosferine bırakın kendinizi. Bir daha geri dönmek istemeyeceğiniz bu rota için Maldivler Turları sizi bekliyor.

Tayland

Unutulmaz tatilin bir diğer adresi de Tayland. Bu kış günlerinde yaz sıcaklarının garanti olduğu Tayland’da keyif dolu günler sizinle olacak. Tabi midenizi de hoş edecek lezzetleri de yanında cabası. Şubat ayında Tayland Turlarını kaçırmayın.

Dubai

Gece hayatı, enfes yemekleriyle lüks restoranları, birbirinden çeşitli alışveriş merkezleriyle sıcacık yaz günlerini yalıyor Dubai. Teknolojinin en üst seviyede olduğu bu ülkede onca sıcağa rağmen bile kar keyfini yaşayabileceğiniz kar pistleri oldukça ilgi görüyor. Kısacası rüya gibi tatilin adresi Dubai’de keyfinize keyif katacağınız bir yaz tatili şubat ayında sizinle olacak. Dubai Turlarından yerinizi hemen ayırtın.