Sevgililer Gününde Gidilebilecek En Romantik Adresler

Sevgililer gününe sayılı gün kaldı. Bu romantik günü nerede geçirmek istediğinize karar verdiniz mi? Dünya’nın birbirinden güzel şehirlerinde harika bir tatil düşlüyorsanız bu anlamlı güne yakışan birkaç önerimiz olacak. İşte sevgililer gününde gidilebilecek en romantik adresler

Paris

Aşkın şehri Paris, her daim tatil listelerinin başında geliyor. Bembeyaz karların arasında Eyfel Kulesi’ni izlemenin tadı bambaşkadır. Paris tatilinizde Eyfel Kulesi’nden başlayıp Seine Nehri ve Şanzelize Caddesi’nin eşsiz güzellikleri içinde turlayın.

Amsterdam

14 Şubat Sevgililer gününde gidilebilecek en romantik şehirlerden biridir Amsterdam. Harika manzaralara ev sahipliği yapan şehrin eski binaları arasında gezerken hatıra fotoğrafları çektirmeyi unutmayın.

Venedik

Her yanı aşk kokan harika bir şehir İtalya’dan geliyor bu sefer. Kanallar arasında gondol turları atılabilen bu güzel şehir elbette ki Venedik. Burayı ne kadar anlatsak bizzat ziyaret etmek gibi olmayacağı kesin. İtalyan lezzetlerini tatmadan buradaki tatilinizi sonlandırmayın.

Roma

Tarihin en güzel örnekleri arasında gösterilen Roma, sevgililer günü için kaçırılmayacak bir adres. Aşk Çeşmesi’ne gidip içinizden geçen dilekleri dileyip, İspanyol merdivenlerinde oturup tüm yorgunluğunuzu geride bırakabilirsiniz. Şayet Roma tatilinizi daha unutulmaz kılmak istiyorsanız Nemi Köyü’ne mutlaka uğrayın deriz.

Dubai

Birazda sıcak iklimlere açılmaya ne dersiniz? Şubat ayında sıcakların yerinde olduğu Dubai’de deniz keyfi sizi bekliyor. Böylesine güzel bir atmosferde kaçamak yapmanın tadını hayatınız boyunca unutamayacaksınız.