Sevgililer Günü İçin Çok Özel Tatil Önerileri

Sevgililer Gününe adım adım yaklaşırken onu mutlu etmenin yolu romantik bir tatilden geçiyor. Ellerinden tutup gözlerine bakacağınız o özel anlarda baş başa vakit geçirmenin tadını doyasıya çıkaracaksınız. Sevgililer Günü için çok özel tatil önerileri listemizden bir yer seçip, ona unutamayacağı bir tatil hediyesi verin.

Kış rotalarının tadını çıkarın

Sevgililer Gününde kış mevsiminin en güzel yaşandığı bölgelere doğru yola çıkabilirsiniz. Uludağ, Palandöken, Erciyes, Kartalkaya gibi Kayak Otelleri bu özel güne hazırlanmaya başladı bile. Kış sporlarının tadını dolu dolu çıkaracağınız bu rotalarda akşam saatlerinde sıcacık şöminenin başına geçip bu özel gün için kadehlerinizi kaldırabilirsiniz. Tercihini yurtdışı rotalarından yana kullanmak isteyenler için Kayak Turları Sevgililer Gününde mükemmel alternatifler sunuyor.

Termallere doğru yola çıkın

Sevgilinizle birlikte keyif dolu bir termal tatiline ne dersiniz? Türkiye’nin en özel Termal Otelleri Sevgililer Günü tatil önerileri arasında. Burada geçireceğiniz günlerde termallerin şifalı sularına girip hem bedenen hem de ruhen dinlenecek, şehir hayatının olumsuzluklarından kısa süreliğine de olsa uzaklaşacaksınız. Birçok hizmeti aynı çatıda toplayan bu oteller, Sevgililer Gününde kaçırılmayacak alternatifler arasında.

En romantik şehirleri keşfedin

Dünya’ya açılma planlarınızı bu özel günde gerçekleştirebilirsiniz. Aşkınızı pekiştirecek o mükemmel adresler şimdilerde ziyaretçilerini ağırlamaya başladı bile. Tatilini uzun süreli yapmak isteyenlerin tercihleri arasındaki Venedik, Paris, Roma, Barcelona gibi her köşesi aşk kokan bu şehirler 14 Şubat Sevgililer Günü Turlarında sizi bekliyor. Tarihi yapılarıyla, gondollarıyla, alışveriş yerleriyle ünlü bu şehirlerde sevdiğinizle geçirdiğiniz her anı fotoğraf kareleriyle taçlandırmayı unutmayın.

Yakın bölgelerde doğanın tadını çıkarın

Yaşadığı yerden çok uzaklaşmak istemeyenlerin tercihi Yakın Bölge Otelleri, ülkemizin bize sunduğu doğal güzellikleriyle ünlü rotalarla süslü. Şehrin içinde olsa da ruhumuzu alıp başka yerlere götüren Bolu, Abant, Ağva, Sapanca, Yalova, Kocaeli ve dahası sayabileceklerimizden sadece bazısı. Sevgililer Gününü hafta sonu tatilinizle birleştirip uzun bir tatilin keyfini sürebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte el ele daha önce hiç görmediğiniz ülkeleri de keşfedebilirsiniz. Yunan Adaları, Hırvatistan, Makedonya’nın mükemmel rotaları, lezzetine doyum olmayan yemekleri ve dahasını Yurtdışı Turlarımızda bulabilirsiniz. Yaşadığınız yerden sadece 1,5-2 saatlik bir uçuşla dünyanın farklı kültürleriyle yakından tanışabilirsiniz.