Sakin Tatil Severlere Müthiş Öneriler

Kimi kalabalık bir tatil sever kimi gözlerden uzak kalıp sakinlik arar. Eğlenceleri ne kadar doludizgin olsa da bütün yılın koşturmacasını üzerinden atmak isteyenler bu yazı tam size göre. Sakin tatil severlere müthiş öneriler geliyor.

Assos – Kadırga Koyu

Berrak suları ve eşsiz doğasıyla Türkiye’nin sayılı koylarından biri Kadırga Koyu Assos’da. Sakin tatil severleri her daim rahat ettirecek bu ortamda olmak için siz de en yakın zamanda Assos Turlarına katılın. Assos’un Kadırga Koyu’nda deniz keyfi yaptıktan sonra Çanakkale’nin görülecek yerleri listesindeki Küçükkuyu ve Behramkale’yi ziyaret etmeden dönmeyin.

Kaş – Kalkan

Sakin tatil severlere müthiş öneriler listesindeki Kalkan her mevsim ziyaret edilebilir. Kaş’ın güzelliğine güzellik katan bu durak sessizlik içinde bir turizm cenneti. Antalya’nın görülecek yerlerinden Alanya, Side, Kemer’e nazaran daha rahat edeceğiniz bir atmosfer var Kalkan’da. Şayet bir de deniz sporlarını seviyorsanız bu sakinlik içinde dalışınızı yapabilir, deniz altındaki canlılarla tanışabilirsiniz. Konaklama için Kalkan Otellerinden rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

Rize – Ayder Yaylası

Yeşilin her tonunu görmeye, bol oksijen içinde olmaya ne dersiniz? Sakin tatil severlere müthiş önerilerdeki Rize’nin Ayder Yaylasında beklentileriniz üzerinde bir tatil sizi bekliyor. Sabahları mis gibi doğasında uyanacak, eşsiz yemekleriyle huzuru bulacaksınız. Bu eşsiz ortamın bir de kaplıca suları var ki mutlaka gidip görmelisiniz. Buradaki tatilinizi sonlandırmadan Karadeniz’in meşhur duraklarından Trabzon, Artvin, Ordu ve Giresun’a da uğrayın. Karadeniz Turları sizi çağırıyor.

Dikili – Kalem Adası

İzmir’in güzel ilçesi Dikili sakin tatil severler için müthiş bir yer. Dikili tatilinize renk katacak, deniziyle büyüleyecek Kalem Adası bu yaz yine çok popüler. Tarihi yerler görmeyi seviyorsanız filozof Aristo’nun birçok eserini burada ziyaret edebilirsiniz. Yazın mavi sularında yüzerken kışın denize girebileceğiniz ılıcalarında stresinizi atabilirsiniz. Dikili Otelleri fırsatlarını kaçırmayın.

İzmir – Seferihisar

Yaz-kış demeden tatil yapma şansı sunan, organik ürünleriyle adından sıkça bahsettiren Seferihisar, sakin tatil severlerin olmazsa olmaz duraklarından. Tertemiz bir deniz ayaklarınızın altında ve günün istediğiniz saati organik ürünleri de elinizin altında olacak. İzmir’in tarihi geçmişine tanıklık edeceğiniz Seferihisar’ın da sevdiklerinize hediyelikler götürmeyi ihmal etmeyin. Sakin tatil severler doğru Seferihisar Otellerine.

Kastamonu – Kurucaşile

Balık yemeye doyacağınız Cide’nin sakin tatil severlere önerisi Kurucaşile. Yeşil doğasında bakir koyların gizlendiği bu tatil cennetinde gözlerden uzak muhteşem bir tatil sizi bekliyor. Cide’nin bu güzel beldesini ziyaret ettikten sonra rotanızı İnebolu’ya çevirmeyi unutmayın.