Nisan’da Balayı Yapacaklara Öneriler

Nisan ayının gelmesiyle birlikte sıcak hava yüzünü nihayet göstermeye başladı. Bu ayda hayatını birleştirmeye hazırlanan yüzlerce çiftin aklında; ‘balayına nereye gitsek?’ sorusu var. Yeni hayatınıza adım atarken unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu yazıyı kaçırmayın. Nisan’da balayı yapacaklara öneriler geliyor.

Şirince

İzmir’in Selçuk ilçesinde huzurlu bir balayı geçirmek istiyorsanız Şirince’nin eşsiz doğasıyla tanışın. Hayatınızın en güzel günlerini geçireceğiniz bu rota harika manzaralara ev sahipliği yapar. İzmir otellerinde konaklayarak Şirince’yi ziyaret edebilirsiniz.

Göcek

Fethiye’nin en can alıcı yerlerinden biridir Göcek. Adeta görsel şölen sunan bu rota, balayı çiftleri için eşsiz bir adrestir. Doğanın en canlı renklerine şahit olmak istiyorsanız Göcek otellerinden yerinizi ayırtın.

Ağva

Balayı tatili için tercihinizi yakın bölgelerden yana kullanacaksanız Ağva tam size göre demektir. Marmara sınırları içinde olsa da bir yanı Karadeniz’e dayanan Ağva’nın saklı güzellikleri karşılayacak sizi. Bazen güzellikleri uzaklarda aramak yerine yanı başımızda da bulabileceğimizi kanıtlayan Ağva’da romantik balayı tatili sizi bekliyor.

Abant

Konu Batı Karadeniz ise Abant’tan bahsetmeden olmaz. Düğün hazırlıklarıydı, iş stresiydi derken tüm yorgunluğunuzu unutturacak bu rota, ilkbaharın gelişiyle bambaşka bir güzelliğe bürünür. Doğayla baş başa balayı tatili hayal ediyorsanız Abant otellerini listenizin baş sırasına ekleyin.

Çeşme

Yaz aylarına oranla nisan’da sakinliğini koruyan Çeşme, ülkemizin tatil cennetlerinden biridir. Onlarca çeşit konaklama hizmeti sunan Çeşme otelleri arasından bütçenize en uygun olanı seçip huzura yolculuk edin.

Olimpos

Yaz turizminin en popüler beldelerinden Olimpos, huzur arayanlar için kaçırılmayacak bir diğer tatil önerisi. Yazın en sıcak aylarına göre nisan’da daha sakin ve uygun konaklama imkanı bulmanız mümkün. Kemer otellerinde konaklayarak Olimpos’un eşsiz doğasına yolculuk edin.