Miami Gezi Rehberi

Florida’nın ikinci büyük şehri Miami, turkuaz denizi, uçsuz bucaksız plajları, eğlence dolu partileri ile Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler eyaletlerinden biridir. Enerjisi her daim zirvede olan bu şehir hakkında bilinmeyen tüm ayrıntıları Miami gezi rehberimizde bulabilirsiniz.

Miami’nin Gezilecek ve Görülecek Yerleri

Miami’nin gezilecek ve görülecek yerlerine yolculuk etmek için sizin için derlediğimiz yazıyı inceleyebilir ve kendinize göre bir keşif listesi hazırlayabilirsiniz. Her zevke uygun eğlence alternatifi sunan Miami’de; havuz partileri, beach partiler, clublar sayabileceklerimizden sadece bazısı.

Miami’de Kültür ve Sanat

Miami tatilinizde şehrin kültür ve sanatına zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Özellikle Hipster bölgesindeki Wynwood’a gidip sokak ve el sanatları, duvarlara yapılan resim çalışmalarıyla tanışabilir, şirin mi şirin kafelerine uğrayıp kahvenizi yudumlarken rengarenk fotoğraf kareleri çekebilirsiniz.

Miami’de Ne Yenir, Ne İçilir?

Türkiye’de görmeye alışkın olduğumuz markaların çoğunun üretim yeri Amerika’dır. Özellikle ahtapot, sushi, krep, steak, burgerlerinden denemenizi öneririz. Aç kalırım diye düşünenler için hemen cevap verelim; bu lezzetli yemeklerin porsiyonları büyük ve oldukça doyurucu olduğundan aç kalma sıkıntısı yaşamazsınız. Güzel bir yemek sonrası kahve iyi gidecektir.

Miami’de Alışveriş

Miami’nin birbirinden güzel rotaları alışveriş konusunda oldukça iddialı. Şehre yarım saatlik uzaklıkta konumlu Sawgrass Mills outlet merkezi dünyaca ünlü markaları içinde barındıran oldukça büyük bir yer. Şayet Miami’ye doğru zamanda giderseniz işte o zaman dünyaca ünlü markaların çılgın indirimleri sizi bekliyor demektir.

Ailecek gidilebilecek harika bir yerdir Miami. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu şehirde çılgın partiler, eşsiz lezzetler, turkuaz bir deniz ve dahası tatilinize eşlik edecek. Bize sorarsanız en kısa zamanda Miami tatili iyi gider.