Likya Turları İle Birbirinden Güzel Plajlar Sizi Bekliyor!

İztuzu plajından Belcekız plajına, Kelebekler Vadisi’nden Kekova’ya ve görmekten kendinizi alamayacağınız daha birçok durak Likya turlarında! Tekne turları eşliğinde enfes manzaralar görmeye hazırsanız sizi bu yılın en güzel tatiline çıkarıyoruz.

Tam bir tatil cenneti olan Likya’da görülerek harika rotalar gizli. Kısa yürüyüşlerin de dahil olduğu gezi listenizde Saklıkent’in tarihi geçmişi, Kayaköy’ün enfes manzaraları, kiliseler, koylar ve plajlar hep bu listeye dahil olacak. Farklı medeniyetlerin izlerini de göreceksiniz.

Dolu dolu geçecek bu tura Fethiye 12 Adalar Tekne Turu da dahil olacak. Göcek, Yassıcalar, Kızılada, Katrancı, Şövalye Adaları ve dahası doğaüstü güzellikleriyle içinizi saracak. Şayet doğayla iç içe vakit geçirmeyi seviyorsanız Köyceğiz Gölü’ne aşık olacaksınız demektir. Bir yanı Sandras Dağı diğer yanı ise Ölemez Tepeleri’nin gölgesinde kalmış berrak, masmavi bir göl burası. Buradan ayrılmak zor gelecek olsa da Azmak Çayı’nın güzelliği de Köyceğiz Gölü’nü aratmayacak özellikte. Sualtı canlıları ve florası ile ünlü bir yerdir burası. Biraz da deniz, güneş, kum üçlüsünden bahsedecek olursak görecekleriniz arasında Kleopatra Plajı, Kaputaş Plajı, Ölüdeniz, İncekum Plajı, Patara Plajı, Belcekız Plajı, İztuzu Plajı gibi ülkemizin en popüler turkuaz suları tatil listenizin bir parçası olacak. Gideceğiniz yerlerde bol bol güneşlenip denizin tadını doyasıya çıkarmayı ihmal etmeyin.

Likya Turları eşliğinde Kekova, Simena Kalesi, Kaleköy, St. Nicholas Kilisesi’ni de ziyaret edeceksiniz. Ceratta caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanlarından tutunda zengin bir doğa içinde Türkiye’nin en özel koyları ve plajları tatilinize renk katacak. Bu yıl ki tatil planlarımda hem tarihi yerler, hem deniz, güneş, kum hem de doğayla baş başa kalabileceğim yerler olsun diyorsanız Likya tur fırsatlarını kaçırmayın. Otobüs yolculuğu sevmiyorsanız tercihinizi uçaklı Likya turlarımızdan yana da kullanabilirsiniz.