Kış Soğuklarında İçinizi Isıtacak Yurt Dışı Rotaları Burada!

Soğuk havalar kendini göstermeye başladı, kara kış günlerinin kapımıza dayanmasına sayılı günler kaldıysa kış soğuklarında içinizi ısıtacak yurt dışı rotalarına doğru yola çıkma zamanı geliyor demektir. Yaz ayları vazgeçilmezimdir diyorsanız yazın gelmesi için koca bir sene beklemenize gerek yok. Kavurucu güneşin altında saatlerce güneşlenebileceğiniz sıcacık rotalar listemizden bir yer seçin ve yerinizi hemen ayırtın.

Los Angeles

Amerika’nın en gösterişli şehirlerinden Los Angeles’ın namını duymayan kalmamıştır. En ünlü yabancı filmlerin birçoğu burada çekildi. Dünyanın dört bir yanından gelen yerleşimcilere ev sahipliği yapan bu şehirde nüfus günden güne çoğalıyor. Kendinize yazı aratmayacak sıcak yurt dışı rotaları arıyorsanız Los Angeles’a gidebilir, Beverly Hills, Venice Beach, Santa Monica gibi bölgelerde sıcacık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Gece hayatı ve gezilecek yerleriyle de çok popüler olan bu şehri Amerika Turları eşliğinde baştanbaşa keşfedebilirsiniz.

Sidney

Avustralya tatilinizde görmeden dönmemeniz gereken Sidney, ülkenin en popüler şehirleri arasında. Aralık-şubat ayları arasında burayı ziyaret ederseniz deniz, güneş, kum tatilinin en güzel zamanlarını yakalamış olursunuz. Sidney’in en meşhur durağı Sidney Opera Evi’ni görmeden, sıcacık kumsallarını ziyaret etmeden buradaki tatilinizi sonlandırmayın. Avustralya mutfağının eşsiz lezzetlerini denemek isterseniz tercihinizi deniz ürünlerinden yana kullanabilirsiniz. Dünya mutfaklarının lezzetlerini de tadabileceğiniz bu şehirde eğlence, kültür ve sanata dair rotaları keşfedeceğiniz Avustralya Turlarını ziyaret edin.

Küba

1959 model Amerikan arabalarına sıkça rastlayacağınız Küba’da, eski evleri, bembeyaz kumları gördüğünüzde tarihi geçmişe yolculuk edeceksiniz adeta. Orta Amerika’nın gece hayatıyla ünlü cazibe merkezi Küba’da, deniz, güneş, kuma doyacağınız Cayo Coco bölgesini keşif listenize eklemeyi unutmayın. Her köşe başında düzenlenen sokak eğlenceleri ile şehirde gezilmedik yer bırakmayın. Palmiyelerin gölgesinde bembeyaz kumlar, masmavi sular Küba Turları ile sizi karşılayacak.

Maldivler

Maldivler, küresel ısınmanın etkisinde olsa da her daim yoğun talep görmeye devam ediyor. Mavinin her tonuna şahit olacağınız bu durakta, okyanusun derinliklerine dalıp deniz canlılarıyla birlikte yüzme şansınız olacak. Bungalov evlerle çevrili okyanusta konaklama alternatifleri oldukça fazla. Sualtı restoranlarının macera dolu anları, yeşile ve maviye doyacağınız birbirinden özel durakları Maldivler’de sizi bekliyor.

Dubai

Biz kışı yaşarken Dubai’de yaz yeni başlıyor. 7’den 77’ye her yaştan kişinin cazibe merkezi olan Dubai’de deniz, güneş ve kuma doyacağınız Dubai Turlarından yerinizi ayırtın. Dünyanın ilklerini göreceğiniz bu ülkede alışveriş merkezleri, gökdelenler oldukça ilgi çekici. Eşsiz lezzetleri de yanında cabası. Dubai tatilinizde adrenalin dolu dakikalar yaşayacağınız safari turlarına çıkmayı sakın ihmal etmeyin. Kış soğuklarında içinizi ısıtacak Dubai’de olmak için şimdi en güzel zamanlar.