Kayak Otellerinde Erken Rezervasyon Başladı!

Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Erciyes, Sarıkamış veya Ilgaz… Sizin kayak bölgeniz hangisi? Türkiye’nin en güzel bölgelerinde lapa lapa yağan karı karşılamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse sizi kayak otellerinde erken rezervasyon fırsatları için bekliyoruz.

Bembeyaz yağan karın arasında hem eşsiz doğasının hem de aktivitelerin en güzel yaşandığı kayak otellerinde yerinizi ayırtmanın tam zamanı. Soğuk havaların tadını doruklarda yaşayacağınız kış tatili boyunca sizi alıp Türkiye’nin en güzel yerlerinde kayak yapmaya götürüyoruz. Kayak otellerinin genelinde her seviyeye uygun pist ve liftler mevcut. Gündüz bembeyaz karın üstünde snowboard, buz pateni, kızak ve ATV safari gibi aktivitelere katılabilirken yağan karın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde başlayan parti ve animasyonlar tatiliniz boyunca eğlencenize eğlence katacak.

Türkiye’nin en özel bölgelerindeki kayak otelleri için yerinizi ayırtın!

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde yılın her ayı tatil imkânları TatilBudur.com fırsatları ile sizi bekliyor. Yıllık izinlerinizi sadece yaz tatiliniz için harcamayın, kış tatili boyunca soğuk havaların tadını doyasıya çıkarabileceğinizi unutmadan kendinizi ona göre hazırlayın. Kış sezonunun açılmasıyla birlikte hareketlenen Uludağ, Ilgaz, Kartalkaya, Kartepe, Palandöken, Erciyes ve Sarıkamış bölgelerinde tatil hazırlıkları başladı bile. Planlar yapmaya başlasanız iyi edersiniz. 🙂

Kayak Otellerinin diğer aktivitelerinden yararlanmayı unutmayın!

7’den 77’ye herkesin ilgi odağı olan kayak otelleri konforlu tatil sunan odaları ile sizi karşılayacak. Her şey dahil, tam pansiyon, yarım pansiyon konseptlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kayak otelleri kapsamında sunulan diğer aktivitelere gelince; Türk hamamı, jakuzi, sauna, fitness ve bunun gibi sağlığa şifa olan aktiviteli bir kış tatili sizin olacak. Gittiğiniz kayak otelinde balayı çiftlerine özel sunulan imkânlar arasında odaya şarap ikramı ve meyve sepeti de bulunuyor. Kısacası bu kış kendinizi şımartacağınız bir kar tatili mükemmel seçenekleriyle sizi çağırıyor. Yapmanız gereken tek şey gitmek istediğiniz rotayı belirlemek ve zaman kaybetmeden yerinizi ayırtmak.

Kayak Otellerinde yapmadan dönme

  • Soğuk havanın etkisiyle biraz dinlenmeye ihtiyacınız olursa sıcacık şömine başında şarap keyfi yapmadan geri dönmeyin.
  • Şayet kayak için gerekli malzemeleriniz yoksa kayak bölgelerinden uygun fiyatlarla kiralanabilen malzemelerden yararlanabileceğinizi unutmayın.
  • Kış sporları yapmak için deneyim sahibi değilseniz profesyonel hocalardan destek almayı ihmal etmeyin.
  • Kış tatillerinin vazgeçilmezi olan sucuk ekmek partilerine katılmadan sakın geri dönmeyin.