Kaş Tatilinize Renk Katacak Durak Küçük Çakıl Plajı

Antalya’nın gözbebeği rotası Kaş, yaz kış demeden iyi ki buradayım dedirten mükemmel bir plajıyla daha bizimle. En güzel plajların olduğu Kaş tatili bu kadar mı güzel olur demeden önce bir de Küçük Çakıl Plajı’na uğrayın. Antalya neden bu kadar popüler peki bunu hiç düşündünüz mü? En güzel dalış noktalarının burada olması buna verilecek en güzel cevap aslında. Ve tabi bütün mavi bayraklı Kaş plajları da yine burada toplanmış. Şimdi bu plajların en iyi örneklerinden Kaş Küçük Kaş Plajı ile tanışma zamanı.

Kaş’ta tatil yapmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk şey Kaş Otellerinden rezervasyon yapmak olmalı. Denizinin rengini görünce başınızın döneceği Küçük Çakıl Plajı merkeze çok yakın olduğundan nerede konaklarsanız konaklayın yürüyerek bile ulaşabilirsiniz bu eşsiz plaja. Antalya’da görülecek yerler elbette bununla sınırlı değil, Kaş’a kadar gitmişken şehrin içinde tarihe geçmişe yolculuk edeceğiniz yerleri görmeden dönmeyin sakın.

Küçük Çakıl Plajı adı gibi biraz çakıllı şirin mi şirin bir plaj. Limana yakın olduğu için temizliği dillere destan. Kayalık yerlerinde dalış deneyimi yaşatan kısacası deniz canlılarıyla tanışacağınız Küçük Çakıl Plajı aktiviteleriyle gönülleri fethediyor. Şayet otelinizde konaklarken uzun yolları geride bırakmadan deniz, güneş, kum sefası yapmayı planlıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Burada yeme-içme sorunu da yok, plajın her iki yanında lezzetli seçenekler mevcut. Denizin üzerinde kayalıklara çıkıp güneş banyosu yapacaklar için en ideal yer yine burası. Deniz suyu size biraz soğuk gelebilir. Ama bu oranın soğuk olduğundan değil, aksine sıcağından kavrulacağınız Kaş’ta kaynak suyu denize karıştığı için Küçük Çakıl Plajı’nda yüzmek ayrı bir keyif verecek size. Kavurucu bir sıcak ama ılık bir deniz kesinlikle başka bir yerde hayal bile edilemez.

Önümüzde daha ağustos ve eylül aylarını değerlendirmek için çok güzel fırsatlar varken kaş otel fiyatlarını doya doya araştırın, hem bütçenize uyacak bir tatil olsun hem de Küçük Çakıl Plajı Otellerinin mükemmel seçenekleri yüzünüzü güldürsün ya da Antalya’yı da gezip göreyim diyorsanız Antalya Otelleri de iyi bir seçim olacaktır, tercih sizin.