Japonya’nın Renk Cümbüşü Hitachi Seaside Park

Yemyeşil, cennet gibi bir doğada renklerin her tonuyla, eğlencesiyle, aktivitesiyle içinizin kıpır kıpır olacağı istikamet Japonya Hitachi Seaside Park. Mavisinden kırmızısına, sarısından her ton yeşile kadar demek Hitachi Seaside Parkını anlatmaya her ne kadar yetmeyecekse de mis kokulu doğası ve renk cümbüşü arasında kaybolacağınız bir Japonya gezisi sizi bekliyor.

Hitachi Seaside Park Hakkında

Japonya’ya bahar gelirse bilin ki Hitachi Seaside Park’taki bütün çiçekler açmıştır. Sadece 4,5 milyon adet mavi çiçeğin aynı anda açtığını düşünün. Gördüğünüzde bile bunun bir rüya olduğunu zannedeceğiniz o cennet köşesi tam da burada, Japonya’da. Milyonlarca çiçek, yüzlerce çeşit, bir o kadar da renkli bir atmosfer sunuyor Hitachi Seaside Parkı. Her yıl turist akınına uğrayan 7’den 77’ye herkes baharın gelişini kutlamak için soluğu Japonya’da alıyor.

Mavi Nemophila

3,5 hektarlık alanı kaplayan Hitachi Seaside Parkı Japonya’nın en turistik rotalarından. Özellikle bu kadar çiçek cümbüşünün arasından seçtiğim Mavi Nemophila parkın en popüleri diyebiliriz. Sadece bu da değil tabi ki, her mevsime göre açan bütün çiçekler parkın neşesine neşe katıyor adeta. Bu güzelim çiçekler arasında yürüyüş yollarını kullanarak her renkten ayrı ayrı bir sürü resim kareleriniz olmalı. Hitachi Seaside Parkındaki eğlencede kesinlikle denemeye değer. Japonya’da görülecek yerler listenize Hitachi Seaside Parkını ilk sıralara koyduysanız bu güzel ülkede gezip dolaşacağınız daha çok güzel yerler olduğunu her fırsatta söyleyebiliriz.

Japonya’ya gittiğinizde her renk tonunun olduğu mutlu fotoğraflarınız olmalı bu parkta. 14 farklı çiçek tarlası, Hitachi Seaside Parkında size kucak açmaya hazır.