İstanbul’da Yapılacak En Popüler Aktiviteler Burada!

Hafta sonu İstanbul’dan uzaklaşmadan hareketli bir tatil geçirmeyi planlıyor ancak ne yapacağınıza karar veremiyorsanız İstanbul’da yapılacak en popüler aktiviteler ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Her hafta aynı şeyleri yapmak motivasyonunuzu düşürür, farkında olmadan sıkıntıya sokar. Hafta içi olunca yapılacak klasik işler yeniden başlar. Bu böyle böyle uzar gider. Ama hafta sonu tatilinizi en verimli şekilde geçirmeniz demek hem moralinizi yükseltir hem de monotonlaşmış günlere daha verimli başlangıç yapmanızı sağlar. Siz de böyle düşünenlerdenseniz İstanbul’da yapılacak aktiviteler listenizi hazırlamaya başlayın.

Ruhunuzu Okşayan Danslarla Tanışın

Hiç denk geldiniz mi bilmem ama bazı akademilerin düzenlediği çok güzel eğitimler var. Kendinize en yakın hissettiğiniz bir dans türü belirleyin ve hafta sonu bu planı hayata geçirin. Yapamam diye düşünürseniz baştan kaybedersiniz, unutmayın bu sizin hafta sonu tatiliniz ve koca bir hafta aklınızdan çıkmayacak bu aktiviteyle tanışın. Müziğin ritmine bırakın kendinizi sonrası kendiliğinden gelecektir zaten. İstanbul’da yapılacak en popüler aktivitelerle tanışmak için şimdi en uygun zaman.

İstanbul’un En Güzel Yerlerine Düzenlenen Fotoğraf Gezilerine Katılın

Bu hafta sonu tatilinizde İstanbul’un eşsiz rotalarını ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Ufkunuzu genişletecek olan bu güzel aktivite sayesinde mükemmel saatler geçirebilirsiniz. Bunu yapmak hiç de zor değil aslında. Fotoğrafçılar Akademisi’nin düzenlediği bir etkinlik bu. Doya doya resim çekmek istiyorum diyorsanız bu hafta sonuna renk katacak en güzel fotoğraflar sizin olabilir.

Ağva’nın Eşsiz Doğasında Güne Merhaba Deyin

İstanbul’un yanı başındaki cennet köşesi Ağva’da hafta sonu tatiline kimse hayır diyemez bence? Bir tarafınızı Göksu Deresi’ne bir tarafınıza da konaklayacağınız Ağva Otellerine verin, bakın nasıl da keyifli bir hafta sonu olacak. Tabi bu arada bir taraftan kurulan mükemmel bir sofrada size eşlik edecek. Ardından da tekne turu yapmadan olmaz şimdi. Böylesine bir yerde olmak için bahaneniz çoksa hafta sonu aktiviteleri arasına Ağva’nın büyüleyici atmosferini eklemeyi sakın unutmayın.

Tam Hedefi Bulmak İçin Atış Poligonlarıyla Tanışın

İlk duyduğunuzda düşüncesi size biraz uzak gelebilir. Ama biraz dikkat, biraz sabır, biraz ilgi ve vücutla beyni aynı anda kullanma gücüyle doğru atışlar yapmak mümkün. Hafta sonları bunu hobiye dönüştürebilirsiniz mesela. Stresten biraz uzaklaşıp sadece hedefe yöneleceğiniz atış poligonları bu hafta sonu sizi bekliyor.

Özel Gösterim Sinemaları ile Ona Duygularınızı Anlatın

Sevdiğinizin elinden tutarken ona o özel anı yaşatacak planları henüz hayata geçiremediyseniz Özel Gösterim Sinemaları ile bunu gerçekleştirmeniz an meselesi olabilir. Hayalini kurduğunuz o sahneyi düşünerek her anın tadını çıkaracağınız o gün bugün olabilir.

Havuz ve Masaj Hafta Sonu Tatilinize Renk Katsın

Sizin için özel olarak seçilmiş en güzel İstanbul Otellerinde konaklarken yaz aylarının vazgeçilmezi havuz sezonunu açma zamanı geldi çoktan. Sadece havuz sefası da değil, kaldığınız otelin masajından, saunasından hatta hamamından bile yararlanabilirsiniz. Önemli olan beklentilerinizi karşılayacak o otellerden birini seçmek. Bütün gün böyle aktivitelerin olduğu bir güne uyanmak ayrı bir keyif olsa gerek.