İstanbul’a Yakın Bölgelerde Hafta Sonu Tatili

Hafta içi 6’da başlayan şehir hayatı koşturmacası içinde akın giden zamanda en azından hafta sonu tatilini en verimli şekilde değerlendirmeyi fırsat biliriz. Sabahın ilk ışıklarında başlayan trafik, gün içindeki türlü türlü sorunlar arasında boğulsak da yapmakla yükümlü olduğumuz sorumluluklar dağ olur gider. Hele ki bir de İstanbul’da yaşamak olunca bu durum kaçınılmaz oluyor elbette ki. Şöyle bir hafta sonu gelse de dinleneyim diyorsanız İstanbul’a yakın bölgelerde hafta sonu tatili sizi bekliyor. Hem de uygun fiyat seçenekleriyle.

Yaşadığınız şehirden biraz uzaklaşıp huzuru koklamaya ihtiyacınız olan kısa tatilleri değerlendireceğimiz yakın bölge otelleri sayesinde hem şehir hayatının keşmekeşinden uzaklaşacak hem de sevdiklerinizle birlikte doğayla iç içe keyifli bir tatil geçirebileceksiniz. İstanbul’un hemen yanı başında trafik derdi olmayan birbirinden güzel rotaların olduğu unutulmaz bir hafta sonu tatili sizinle olacak.

En çok tercih edilen yakın bölgelerden; Bolu, Abant, Kocaeli, Sakarya ve dahasının olduğu bu listeden yakın konumda yer alan otellerden birini seçin ve kısada olsa bir hafta sonu kaçamağı yapın. Bir tatil odaklı olmasa da tatil modunda yapacağınız bir toplantı ya da özel kutlamalar içinde tercih edilebilir yakın bölge otelleri. Kimileri huzur bulacağı gözlerden uzak bir tatil ister, kimileri aktivitesi bol olsun ister, kimileri termal otelleri tercih eder. Sauna, masaj, Türk hamamı, buhar banyosu, jakuzi hizmetleri sunan termallerde hafta sonu tatiliniz için iyi bir seçim olabilir.

Neden Yakın Bölge Otelleri?

  • Ulaşım kolaylığı sunan yakın bölge otellerine varmak için zaman kaybetmezsiniz.
  • Mis gibi doğasıyla huzur dolu bir tatil fırsatı sunar.
  • Dinlenme odaklı bir tatille birlikte çeşitli aktivitelerinden de yararlanabilirsiniz.
  • Gerek iş toplantıları, gerek özel günler olsun her türlü seçeneğe çözümler sunduğu için yakın bölge otelleri tercih edilebilir.

Neden Termal Oteller

  • Haftaya daha zinde ve sağlık dolu başlamak için tercih edebilirsiniz.
  • Otelin sunduğu masaj, sauna, Türk hamamı, jakuzi, buhar banyosu seçeneklerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.
  • Şifalı sularının yanında çeşit çeşit aktiviteleri ile eğlence dolu saatler sunan otellerde her anınız dolu dolu geçecek.

Yaş sınırlaması olmadan ailenizle birlikte keyif dolu bir hafta sonu tatili için termal otel fırsatlarını kaçırmayın.