Hangi Tatil Tipini Sevdiğinizi Söyleyin Size Gitmeniz Gereken Yerleri Söyleyelim

Hayatımızın en büyük kısmını işte, evde ya da benzeri yerlerde geçiririz. Nefes almaya ihtiyacımız olduğu anda da bulunduğumuz ortamdan biraz uzaklaşıp kendimizi farklı yerlere atmak isteriz. İşte tam bu noktada neresi olursa olsun mantığından çok nerede olmak istediğimizi bilmemiz çok önemli. Nerede olmak istediğinize bir türlü karar veremiyorsanız bize hangi tatil tipini sevdiğinizi söyleyin size gitmeniz gereken yerleri söyleyelim.

Deniz, güneş, kum ve yanında da eğlencesi olsun diyorsanız

Şayet güzel bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız ülkemizin harika tatil beldeleri sizi bekliyor demektir. Antalya, Bodrum, Çeşme, Marmaris aradığınız tüm kriterlere en güzel şekilde cevap veriyor. Her bütçeye ve her konsepte uygun otel seçenekleri sunan bu bölgeler erken rezervasyon fırsatları ile mükemmel bir tatili ayağınıza getiriyor. Yavru Vatan Kıbrıs deniz, güneş, kum ve eğlence severler için kaçırılmayacak destinasyonlarımızdan bir diğeri. Eşsiz kumsallara ev sahipliği yapan Kıbrıs’ta her anınız dolu dolu geçecek. 2018 yazını daha farklı destinasyonlarda geçirmek isteyenlere son önerimiz Yunan Adaları. Enfes lezzetler, eşsiz plajlar ve dahası Yunan Adaları’nda sizi bekliyor.

Farklı kültürlerin tarihi geçmişiyle tanışmak istiyorum diyorsanız

Yeni yerler keşfetmeye tarihin çok eski zamanlarından başlamaya ne dersiniz? O zaman sizi Fas’ın başkenti Rabat’a götürüyoruz. Daracık sokakları arasında yürümeye doyamayacağınız bu şehir harika mimarisiyle sizi büyüleyecek. Birazda Orta Çağ dönemine göz atalım. Tarihin eskitemediği harika bir şehirdir Estonya. Başkent Talin’e gittiğinizde dönemin tarihi yapıları, şirin mi şirin sokakları sizi bekliyor olacak. Tarihi geçmişiyle adından sıkça bahsettiren son durağımız ise Belçika’nın en görülesi şehirlerinden Brugge. Avrupa’nın göbeğinde masalsı görüntülere ev sahipliği yapan şehir, evleri ve kiliseleri ile Orta Çağ’ın en güzel örneklerindendir.

Benim için sanat olmazsa olmaz diyorsanız

Konu sanatsa İtalya’nın sanat merkezi Floransa’dan bahsetmemek olmaz. Rönenans’ın izlerini taşıyan şehir sanat severleri kendine aşık edecek. Her mevsim ayrı güzellikler sunan Floransa’yla mutlaka tanışmalısınız. Müzik severlerin ilgisini çekecek bir diğer Avrupa şehri Avusturya’dan. Ocak ayı sonunda Mozart Haftası ve yılın belli zamanlarında klasik müzik konserlerine ev sahipliği yapan Salzburg sanatseverlerin ilgi duyduğu harika bir şehir. Gönlünüzü müzikle doyuracağınız bu şehirde sayısız güzellik sizi bekliyor. Yurt dışı turlarımıza bir göz atın.