Erken Rezervasyondan Faydalanmanın Avantajları

Erken rezervasyondan faydalanmanın avantajları saymakla bitmez! Neden erken rezervasyon döneminde tatil satın almalısınız? İlk önce bu sorudan başlayalım erken rezervasyonu tanımaya. Her yılın kasım-aralık aylarında %50’ye varan indirimlerle başlayan ve yaz sezonunun gelmesiyle birlikte giderek düşüşe geçen indirim oranlarından yapılan tüm alımlar erken rezervasyon dönemine girer. Bu indirimler sayesinde tatilinizi yarı fiyatına alabilir, tüm yılın yorgunluğunu dilediğiniz yerde yer sıkıntısı yaşamadan geride bırakabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?

Erken rezervasyon ne zaman başlar sorusu çoğu kişinin aklına gelen ilk şeylerden biridir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yılın neredeyse 6 ayı devam eden erken rezervasyon dönemi birbirinden avantajlı dünyasıyla yaza merhaba der. Her bütçeye ve her kesime uygun konaklama hizmetlerinin sunulduğu bu dönemde aradığınız tüm konseptleri bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerindeki yüzlerce seçenek arasından gitmeyi planladığımız tarihi, fiyat aralığını ve otel konseptini belirlemek.

Erken Rezervasyon Yaptırmak Avantajlı Mı?

Şimdi gelelim erken rezervasyon avantajlı mı sorusunun cevabına. %50’ye varan indirim oranıyla başlayan erken rezervasyon dönemi yılın en avantajlı dönemidir. Buradan da anlaşılacağı gibi bir tatile ödeyeceğiniz parayla iki tatil yapma şansı sizin oluyor. Erken rezervasyon 2020 fırsatlarıyla alacağınız otelde seçme özgürlüğüne de sahipsiniz. İstediğim yerde istediğim oda benim olsun, tüm aktivitelerinden doyasıya yararlanayım diyorsanız erken rezervasyon dönemi sona ermeden tercihinizi yapmak için acele edin. Bu sayede her yeni güne gözlerinizi otelin en güzel manzaralı odasında açacak ve ekonomik bir tatilin keyfini süreceksiniz.

Erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak tatilinizi aldınız buraya kadar her şey çok güzel. Peki ya son anda bir aksilik çıkarda tatilinizi iptal ettirmek zorunda kalırsanız? TatilBudur.com üzerinden satın aldığınız oteli giriş tarihinize 72 saat kalana kadar koşulsuz şartsız iptal ettirme hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey satın alma işlemi tamamlanmadan önce seyahat danışmanımıza erken rezervasyon iptal sigortası istediğinizi belirtmek. Küçük meblağlar karşılığında yapılan iptal sigortası sayesinde tatilinizi kesintisiz iptal ettirebilirsiniz. Erken rezervasyon döneminden satın aldığınız tatili otelin müsaitlik durumuna göre başka bir tarihle değiştirebilirsiniz. Yapılacak bu değişiklikte gitmeyi düşündüğünüz yeni tarihin güncel fiyatları esas alınacağı için karşınıza çıkacak fiyat farkı rezervasyon esnasında tarafınıza bildirilecektir.

Fırsatlarla dolu erken rezervasyon 2020 kampanyalarımızdan haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin, yaz gelmeden tatil coşkusunu yaşayanlardan biri de siz olun! Ege ve Akdeniz’in birbirinden güzel tatil beldelerinde unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.