En Popüler Tatil Yerleri Listesi

Yaz gelince insanın kafasında tek bir soru olur, bu yaz tatile nereye gitsem? Kavurucu güneş, insanı alıp farklı yerlere götüren deniz, güneş ve kum odaklı bir tatili hangimiz hayal etmiyoruz ki… Şimdi düşünsenize tepenizde size bütün sıcaklığıyla gülümseyen bir güneş var, tabi bu durumda masmavi sular kurtarır ancak sizi. Hayaller kurup da hayali bir türlü gerçeğe dönüştüremiyorsanız en popüler tatil yerleri listesi size yardımcı olacaktır.

Fethiye

Sıradan gibi gelse de her yazın vazgeçilmezlerindendir Fethiye. En popüler tatil yerleri listesinin de başında tabi ki. Fethiye’yi Fethiye yapan güzelliklerden Kelebekler Vadisi, Kayaköy, Telmessos Antik Kenti, Ölüdeniz, Gemiler Adası, Şövalye Adası, Kabak Koyu. Bunlar Fethiye tatilinizde göreceklerinizin sadece bazısı. Özellikle aktivitesi bol Fethiye ile tanışırsanız vaktin nasıl geçtiğini bile anlamazsınız. İyisi mi siz ilk önce Fethiye Otellerinden rezervasyonunuzu yaptırın, sonra da güzel bir Fethiye listesi hazırlayın ve Fethiye’nin güzelliklerine doğru bırakın kendinizi.

Bodrum

Yine mi Bodrum demeden önce bir düşünün bu kadar Bodrum denmesinin sebeplerini. Her yaz dolup taşan, tabiri caizse turist akınına uğrayan Bodrum gecesi gündüzüyle çok renkli bir turizm rotası. Bodrum’da olmak bir ayrıcalıktır denir ya bu sene de Bodrum en popüler tatil yerleri listesinde. Mükemmel bir güneş eşliğinde keşfedilmeyi bekleyen koylar ve daha neler neler… Bu yaz Bodrum Otellerini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Çeşme

Bodrum kadar namı değer bir rota daha varsa sanıyoruz ki o da Çeşmedir. Bu yazın en popüler tatil yerler listesinde yine Çeşme. Nasıl olmasın ki? Sadece Alaçatı’sı ya da o meşhur kumrusu yeter orayı anlatmaya. O zaman yapılacak tek şey kalıyor, zaman kaybetmeden Çeşme Otellerinde yerinizi almak.

Ayvalık

Kuzey Ege’nin inci tanesi Ayvalık. Her yaz olduğu gibi bu yaz da en popüler tatil yerleri listesinde Ayvalık. Öylesine bir havası var ki anlatmakla olmaz, yaşamak lazım diyerek doğru Ayvalık Otellerine. Sakin, huzur dolu günler, geceler ve hatta sahiller, hayal kurmak yetmez, Ayvalık’ı yaşamak lazım.

Datça

Son yılların en popüler tatil yerleri listesinde olmayı fazlasıyla hak eden yerlerden demek daha doğru olur Datça için. Bunca koşturmaca arasında sakin bir tatilin hayalini hangimiz kurmuyoruz ki. Hepimizin ihtiyacı olan tatil deneyimini Datça’da bulmak istiyorsanız Datça Otellerinden rezervasyon yaptırın, sonra ver elini deniz, güneş, kum.

Alanya

Antalya eşittir Alanya. Evet Alanya bu yaz yine çok popüler. Gecesiyle gündüzüyle hatta gezilecek yerleriyle tatilinize renk katmak istiyorsanız Alanya Otellerinde şimdiden yerinizi alın. Gözünüzde çok büyütmeyin, Alanya’da her bütçeye uygun konaklama mevcut.

Marmaris

Eşsiz koyların bir arada toplandığı en popüler tatil yerleri listesindeki Marmaris gerek konumu, gerek doğaüstü yerleriyle mükemmel bir destinasyon. Böyle bir yerde yazı geçirdiğinizi bir düşünün. Selimiye, Turunç, Bördübet, Amos Koyları ve daha nice büyülü koyların masmavi sularında yüzmek istiyorsanız bu yaz Marmaris Otellerine gidin. Sonra gelsin hareketli geceler, mükemmel duraklar ve tarihi yerler.