Çeşme’nin En Güzeli Aya Yorgi Koyu

İzmir’in tatil cenneti Çeşme’nin içindeki güzellikler anlatmakla bitmiyor. Turkuaz denizini gören herkes buranın gerçek olup olmadığına inanamıyor. Merak edenler için Çeşme’nin en güzel koylarından Aya Yorgi Koyu bizimle.

Berraklığı karşısında kendinizi kaybedeceğiniz Aya Yorgi Koyu bu yazın iyi alternatifi olabilir. Mükemmel denizi ve plajı şimdilerde yaza çoktan hazırlandı bile. Ülkenin gece kulüpleri de artık buradaysa Aya Yorgi Koyuna gittiğinizde kim bilir hangi ünlü isimlerle fotoğraflarınız olacak. Güzel dekorasyonlu işletmeleri de gün boyu emrinizde. Birbirinden lüks teknelerin demir attığı Aya Yorgi Koyunda harika manzara, deniz, güneş, kumda yaz boyu sizinle. Daha ne olsun. Turkuaz denizinde yüzdükten sonra sahilde içeceğinizi yudumlayarak buranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dalyan’a varmadan karşınıza en güzel, en sıcak haliyle çıkacak Aya Yorgi Koyu çevredeki diğer koylara göre daha renkli ve daha can alıcı diyebiliriz. Sıcacık suyuna girdiğiniz andan itibaren bu muhteşem koyun güzelliğinde kaybolabilirsiniz. Plajdaki beach club’ların gece gündüz süren eğlencesi de yanında hediyesi. 🙂 Aya Yorgi koyundan başka gitmek istediğiniz yerler varsa bir telefonla beş dakika sonra zodiac botları emrinizde olacak. Şayet yazın en kalabalık zamanlarında orada olmazsanız daha sakin bir tatil geçirebilirsiniz Aya Yorgi koyunda. Ama temmuz-ağustos-eylül zamanları yani havaların en sıcak olduğu dönemler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Ama Aya Yorgi koyunun güzelliği her şeye bedel bize sorarsanız.

İzmir’e gidip başta Aya Yorgi koyu gibi diğer güzelliklerini de yakından keşfetmek istiyorsanız bu yaz İzmir Otellerindesiniz demektir. Şimdiden mutlu tatiller.