Bayramda Gidebileceğiniz En Güzel Rotalar

Ramazana sayılı günler kala bayramda nereye gidilir soruları da beraberinde başlamış demektir. Bayram tatilini fırsat bilip bir yerlere kaçamak yapma planlarınız var ancak nereye gideceğinize dair henüz bir planınız yoksa, sizler için hazırladığımız bayram için tatil önerileri içeriğimizi okumaya başlayabilirsiniz.

Cunda Adası

Bayramda nereye gidilir sorusuna Ege tutkunları için sakız kokulu Cunda Adası mükemmel bir tatil önerisi olacaktır. Sahilinin güzelliği bir yana tarih ve taş evleriyle süslü rota Cunda Adası her zaman popüler olmayı hak eden bir rota. Bu güzel ada da göreceğiniz sayısız güzelliklerin ardından deniz keyfi de yapacağınız bu turlarda balık kokulu akşamlar sizi karşılayacak.

Amasra

Batı Karadeniz’in incisi Amasra, bayramda nereye gidilir listesinin can alıcı rotalarından birisidir. Eğer Batı Karadeniz turlarını tercih ederseniz, Batı Karadeniz turlarıyla camiler, Saat Kulesi, Bartın, Boztepe, Amasra gibi göreceğiniz diğer güzellikler bu turda sizi bekliyor. Karadeniz’in her ton yeşili, masmavi denizleriyle eşsiz plajlarını keşfedebilirsiniz. Özellikle Amasra’da doğa ve tarihin mükemmel uyumuna aşık olacaksınız.

Kaş

Caretta Caretta’ların yumurtalarını bıraktığı Akdeniz’in büyüleyici durağı Kaş, yaz aylarının olduğu gibi bayramda da tatil severlerin uğrak yerleri arasında bulunuyor. Kaş’ın güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmez, işte bu yüzden bizzat kendiniz Kaş’ı keşfetmelisiniz. Burada verimli bir tatil geçirmek istiyorsanız, bloğumuzu takip etmeye devam edebilirsiniz. Kaş’a geldiğinizde sofraları şenlendiren taze deniz ürünlerinin ve de mavi yengecinin tadına bakmadan buradaki tatili sonlandırmamanızda fayda var.

İğneada

Bayramda nereye gidilir sorusuna yakın bir yerlerden öneri isterseniz İğneada’ya gitmenizi öneririm. Trakya’nın incisi sayılan bu durakta doğayla baş başa geçireceğiniz bir tatil deneyimi tadacaksınız. İğneada’da bağımsız bir bayram tatili geçirmek isterseniz, Kırklareli Otellerinde konaklayıp upuzun sahilinden yararlanabilir, çevresindeki göreceğiniz diğer saklı güzelliklerden yararlanabilirsiniz.

Erdek

Samimi insanlarla bir aile ortamı bulacağınız Erdek, Ramazan bayramında ailecek gidebileceğiniz renkli rotalar arasında bulunuyor. Eğer Bayram tatilinde İstanbul’dan uzaklaşmadan huzurla bir tatil geçirmek istiyorsanız, Erdek gezinize yol sorunu olmadan hızlıca bir giriş yapabilirsiniz. Hem ekonomik hem de doğayla baş başa mükemmel bir Ramazan bayramı tatili Erdek’te sizi bekliyor.