23 Nisan’da Gidilebilecek Yurtdışı Önerileri

1-2 günlük kısa kaçamak tatili bile insanın bulunduğu şehirden kısa süreli de olsa uzak kalmasına zemin hazırlar. Böyle zamanlarda hem bedenimiz hem de ruhumuz kendini yenilemeye başlar. Yeni haftaya yeni yerler görmüş olmanın mutluluğuyla başlarız. 23 Nisan tatili de bu planları hayata geçirmek için harika bir öneri. Bu fırsatı geri çevirmeden önce çocuklarınızla birlikte gideceğiniz bir yurtdışı seyahati planlamakla işe başlayabilirsiniz. İşte bizden size 23 Nisan’da gidilebilecek yurtdışı önerileri.

Paris-Disneyland

23 Nisan tatilinizi çocuklarınızla birlikte keyifli bir tatile dönüştürmek için tercihinizi Paris-Disneyland’dan yana kullanabilirsiniz. Oranın eğlence dolu akımına 7’den 77’ye herkes hayran kalıyor. Dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ile tanışacak, turunuzun diğer kısmında ise Paris’in muazzam güzelliğine ortak olacaksınız. Paris’in müzeleri, sanatsal yapıları ve Disneyland’ın eğlence dünyasında geçirilen bir 23 Nisan tatiline kim hayır diyebilir ki?

İtalya

Baharı romantik İtalya şehirlerinde karşılamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse 23 Nisan İtalya Turları ile Floransa, Venedik, Napoli, Roma küçük bir kaçamak turuyla sizi bekliyor. Görkemli binaların gölgesinde şehir turu atıp, sokak lezzetleriyle tanışacağınız biraz tarihi biraz romantik bir deneyim tadacaksınız İtalya’da. Venedik kanal turları ve Roma’nın Aşk Çeşmesi gezi listenizde mutlaka olmalı.

Benelüks-Paris

Avrupa’nın bol turist çeken şehirlerinden Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’u tek çatıda toplayan Benelüks-Paris Turlarında 23 Nisan keyfini yaşamadan olmaz. Baharın harika renklerine yakışan bu rotalar kendine hayran bıraktıran güzelliklere sahip. Şayet şansınız varsa birbirinden renkli sokak eğlencelerine denk gelmeniz an meselesi. 23 Nisan Benelux-Paris Turlarını kaçırmayın.

Barselona

Baharın güzelliklerine güzellik katan şehirlerden Barselona 23 Nisan tatil önerilerimiz arasında. Buradaki tatiliniz boyunca kültürel ve sanatsal zenginliklerle tanışacak, Dali Müzesi, Gerona, Figueras, Catalunya, Sagrada Familia ile kendinizi bambaşka diyarlarda bulacaksınız. İspanyol mutfağının şahane lezzetlerini keşfetmeden Barselona tatilinizi sonlandırmayın.

23 Nisan tatilini adeta bir keşif tatiline dönüştüren bu rotalar baharda kaçırılmayacak güzelliklere bürünüyor. Kısa bir tatil olsa da çocuklarla birlikte geçirilecek o tatile herkesin ihtiyacı var. 🙂