2017’yi Unutulmaz Kılacak Tatil Adresleri

Tatil demek kimileri için bol dinlenmece kimileri içinse aktivite ve eğlence odaklı çılgın deneyimlerden ibaret. Kimimizin aradığı küçük kaçamaklarken kimimiz içinde uzun soluklu tatile doğru yola çıkmak oluyor. Konunun temeli aslında tek bir şeye dayanıyor; deniz, güneş, kum üçlüsü. Tam bu konuda 2017’yi unutulmaz kılacak tatil adresleri yardımımıza koşuyor. O halde gelin daha yakından tanıyalım o adresleri.

Huzurun adresi Gümüşlük

Ege’nin denizi geç ısınır hepimiz biliriz. Ama ne var ki Gümüşlük deyince konu biraz değişebiliyor. Öyle bir yer ki burası her mevsim içinde güzellikler barındırıyor. İster bir hafta sonu tatilinizde beldenin manzaraları arasında huzuru koklayın, ister de yazın en sıcak günlerinde gidip mavi turlar eşliğinde tatilin keyfini çıkarın. Böylece Bodrum’un en güzel koyları ve sahillerini görme şansını yakalamış olacaksınız. Gümüşlük Otelleri için hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

 

Aktiviteleriyle ünlü Fethiye

Birazda aktivitelerin adresi Fethiye’den bahsedelim. Denize girmekse kendinizi en mavisinde bulacağınız Fethiye’de yapılacak çok şey var. Mesela işe tekne turlarına katılmakla başlayıp daha sonrasında yelkenliyle açılabilir ya da deniz canlılarıyla tanışmak için dalış eğitimlerine katılabilirsiniz. Tabi ki sadece bu kadarla sınırlı değil! Daha önce hiç yamaç paraşütü yapmadıysanız bu aktiviteyi de Fethiye’de yapılacaklar listenize mutlaka eklemelisiniz. Kısacası her haliyle bir tutkudur Fethiye’de olmak. Fethiye Otelleri sizi bekliyor.

 

Ege’nin incisi Ayvalık

Türkiye’nin en güzel kumlarıyla daha önce hiç tanıştınız mı? Tanışmadıysanız sizi alıp kilometrelerce uzanan Sarımsaklı Plajı’nın muazzam güzellikleriyle buluşturuyoruz. Ayvalık Otellerinde konaklayarak deniz, güneş ve kumun en eşsiz halini yaşayabilirsiniz. Bir halk plajı olan Sarımsaklı Plajı geçtiğimiz senelerde mavi bayraklı plaj özelliğiyle adından çokça bahsettirmişti. Meraklılarına duyurulur. 🙂

 

İstanbul’da tatilin adresi Adalar

Bu güzel tatil cennetlerinden bahsettikten sonra birazda çevremizdeki güzellikleri tanıyalım. Kimimiz için teselli tatili olarak görülen Adalar, İstanbul’un prensesleri olarak bilinir. Özellikle hafta sonu tatillerinde tam bir turist akınına dönüşen Adalar’da tarih, romantizm, huzur ve dahası bir arada. Deniz severlerin vazgeçilmezi Büyükada, Kınalıada, Burgazada ve Heybeliada trafikten uzaklarda eşsiz güzelliklerle bezeli. Adalar anlatılmaz yaşanır diye düşünerek Adalar Otellerini tercih edebilirsiniz.