19 Mayıs Tatilinde Yurt Dışında Olmaya Ne Dersiniz?

19 mayıs tatilini yurt dışında geçirmek istiyor ancak nereye gideceğinize karar veremiyorsanız bu yazı size rehberlik edecektir. Tatile çıkmak için geç kaldığını düşünenler acele ederlerse bu fırsat hala kaçmış değil. Bu sene 19 mayıs tatili perşembe gününe denk geldi ama 1 gün izin alıp tam 4 gün boyunca yurt dışında fikri nasıl da güzel geliyor kulağa değil mi? Kısa ama belki de ilkleri yaşayacağınız en güzel rotalarla 19 mayıs tatilinde yurt dışında olmak için acele edin.

Kıbrıs

Deniz, güneş, kum mu dediniz? Kıbrıs bu üçlüyü doya doya yaşayacağınız en güzel istikametlerden biri. Deniz odaklı tatil isteyenlerin tercihi kesinlikle Kıbrıs’tan yana olmalı. 19 mayıs tatilinde yurt dışında olmak istiyorsanız Kıbrıs Turları eğlenceli tatil programıyla sizi çağırıyor.

Belgrad

Belgrad Turlarına katılanlar şehrin büyülü atmosferinde fazlasıyla nasibini alarak tadı damağında geri dönüyor. Belgrad’a gidenlerin sayısı özellikle son yıllarda artmışken siz de 19 mayıs tatilinde yurt dışında olmak için yerinizi ayırtsanız iyi edersiniz. Şehrin güzelliği karşısında kendinizi alamazken uygun bütçelerle burada olmanın ayrı bir mutluluğu da olacağı kesin. Doğa, tarih iç içe geçmiş bu şehri gezi programınıza ekleyin.

Barcelona

19 mayıs tatili kaç gün diye merak edip acaba nerelere gitsem planları içinde olanlara gelecek bir rotada Barcelona Turları. Yurt dışı turlarının en rağbet gören gidince de dönmenin ne kadar zor olduğu bu ülke gerçekten çok büyüleyici. Bu mevsimde orası kim bilir ne kadar da güzeldir, gidin ve keşfedin. Harika bir şehir deneyimiyle 19 mayıs tatilinde yurt dışında olmanın verdiği keyifle elinizi çabuk tutun derim.

Amsterdam

Hollanda’nın başkenti Amsterdam 19 mayıs tatilinde yurt dışında olmak isteyenlerin uğrak durağı. Boşuna dememişler Amsterdam ülkenin en turistik yeri diye. Akın akın yerli yabancı turist akınına uğrayan şehri görmek için Amsterdam Turlarına katılın.

Budva

Belki alışılmışın dışında bir şehir demek daha doğru olur Budva için ama bambaşka bir gezi deneyimi burada sizi bekliyor diyebilirim. Karadağ’ın en güzelleri arasında olan Budva belki de gördüğünüz andan itibaren en çok hoşunuza gidecek şehirler kategorisinde yerini alacak. Karadağ’ın mini Dubrovnik’i diyebilirim burası için. Doğal güzellikleri ve deniziyle hayran olacağınız Budva Turlarına katılmalısınız. Dikkat: Mayolarınızı yanınıza almayı unutmayın. 🙂

Varna

Tarihiyle süslü ve Karadeniz’e açılan kıyılarıyla eşsiz bir rota daha bizimle. Balkanların incisi Varna Turlarına katılmak için bundan daha iyi bir fırsat olamazdı. 19 mayıs tatilinde yurt dışında geçirmek istiyorsanız milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Varna’yı görmelisiniz derim. Kısacası tatilbudur.com’un seçilmiş en güzel gezi rotalarıyla 19 mayıs turlarına geç kalmadan yetişin.