2017’yi geride bırakmamıza 2 gün kala İstanbul sokakları en renkli haline büründü. Yeni yılı tatil planlarından ya da sokak eğlencelerinden uzak geçirmeyi planlıyorsanız ailenizle ve dostlarınızla birlikte olacağınız bu gecede sizi eğlendirecek tavsiyelerimize göz atmaya ne dersiniz? Yılbaşını evde geçireceklere birbirinden güzel öneriler bu yazıda. Coşku dolu eğlenceler için ev partisi hazırlıkları başlasın.

31 Aralık gecesi 2017 yılını geride bırakıp 2018’in ilk saatlerine girmiş olacağız. Kimileri tercihini mükemmel bir tatilden yana kullanırken kimileri de yılbaşını evde geçirmekten yana kullanıyor. Bu durumda biz ev kuşlarını unutmuyor ve parti önerilerimizi sizlere sunuyoruz. Yılbaşını evde geçireceklere öneriler geliyor.

  1. Yılbaşı ağacınızı süsleyin

Evinizin en güzel köşesini yılbaşı ağacı için ayırmakla işe başlayın. Rengârenk, parıltılı ışıklar ve sevimli süslemelerin olacağı yılbaşı ağacınızı süslemeye bugünden başlayın. Bunu daha eğlenceli hale dönüştürmek için dışarıdan alacağınız malzemelerle kendi ağacınızı kendinizde tasarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan hangi renkleri kullanmak istediğiniz ve tabi ki üstün yaratıcılığınızı konuşturmak.

  1. Yenebilen ev süslemeleri hazırlayın

Yılbaşı gecesinde evinizin her yerinde kendi yapacağınız süslemeleri görmek istemez misiniz? Yenebilen ev süslemeleri ile kendi evinizi kendiniz süsleyebilirsiniz. İster ağaç süsü, ister kapı süsü, ister masadaki onlarca güzel lezzetin arasında aperatif olabilecek sevimli şekilli kurabiyeler. İnternetten beğendiğiniz süslemelerin tarifini bulup hemen kolları sıvayın.

  1. Yemek masanızı süsleyin

Yılbaşının en eğlenceli kısımlarından biri de masa süslemesi. Bu gece diğer gecelere göre daha renkli bir konseptte olmalı. Bizim size tavsiyemiz masanızı eğlenceli süslemelerle donatmanız. Yaptığınız yemekleri ve aperatifleri masanıza dağınık olarak koyduktan sonra aralara küçük çam süslemeleri, kardan adam figürleri veya kendinizin özel olarak tasarladığı süslemeleri serpiştirirseniz masanız sıradanlıktan çıkıp bu geceye yakışır hale gelecektir.

  1. En sevdiğiniz dostları çağırmayı unutmayın

Aileniz ve en sevdiğiniz dostlarınızla birlikte geçireceğiniz yılbaşı partisi eğlencenize eğlence katar. Bu güzel geceye kimlerle girerseniz bütün bir yılı onlarla geçireceğinizi unutmayın. 🙂 Hem bütün yılın verdiği stresi birlikte geçirdiğiniz eğlenceli anlarla üzerinizden atacak hem de birlikte paylaştığınız her anı hayatınız boyunca hatırlayacağınızı unutmayın.

  1. Ev karaokesi yapın

Japonya’da başlayıp tüm dünyada eğlenceye dönüşen karaoke, yılbaşını evde geçireceklere önerilerimiz arasında. Şimdi mikrofonu alma sırası size geldiyse repertuarınızı doya doya konuşturma zamanı demektir.

  1. Evde DVD keyfi yapın

Yeni yıl gecesinin olmazsa olmazlarından biri de DVD keyfi. TV programları içinizi açmıyorsa güzel bir film eşliğinde DVD izlemek eğlenceli saatler için harika bir alternatif olabilir.

  1. Sessiz sinema ile gecenizi renklendirin

Yeni yıla kalabalık gireceklere en güzel önerilerden biri de evde sessiz sinema. İçinizdeki gizli yeteneği dışa vurmanız için süper bir tavsiye olacaktır bu oyun. İki grup halinde oynanan sessiz sinema rakip gruba sadece işaret diliyle bir şeyler anlatılmasıyla oynanıyor. 2018 yılı tatille başlamasa da muhteşem eğlencelerin ve eşsiz lezzetlerin kurulu olduğu bir masayla süslenecek. Herkese mutlu yıllar. 🙂

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here