Yaz aylarını geride bırakmaya sayılı günler kala henüz tatil planlarınızı yapmadıysanız size sunulan yaz fırsatlarını kaçırmayın! Malum bayrama çok fazla bir zaman kalmadı. En azından geride kalan yaz günlerini en güzel şekilde değerlendirmeliyim diyorsanız deniz, güneş, kum keyfini sınırsızca yaşayacağınız eğlencelere doyamayacağınız müthiş rotalardan yararlanmak için yola çıkın.

Şimdi Ege ve Akdeniz sahilleri kıpır kıpırdır. Buralarda dört mevsim tatil yapılabilse de deniz suyu gitgide soğumaya başlar. İşte bu yüzden yaz fırsatlarını kaçırmamalısınız. Bayram tatilinde her yer dolup taşar. Onlardan biri de siz olmalısınız.

Ege sahillerini ve doğal güzelliklerini yakından keşfedin!

Ege’nin ayrılmaz rotalarında yaz fırsatlarını kaçırmayın. Ayvalık, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Didim ve dahası. Siz hangisine gitmek istersiniz? Yaz boyu misafirlerini en güzel şekilde ağırlayan Bodrum Otelleri mi, yoksa aktivitesi saymakla bitmeyen Marmaris Otelleri mi? Bodrum’a gidip eşsiz gün batımına karşı çayınızı yudumlamak için geri sayım başladı bile. Ve tabi en uygun tatil fırsatları içinde. Mesela şimdi Ayvalık’ın en güzellerinden Sarımsaklı’nın buz gibi sularında olmak istemez miydiniz? Hele ki havalar bu denli sıcakken ne de güzel olurdu değil mi. Kısacası aradığınız her türlü konfor, her cebe uygun fiyat seçenekleri Ege’de sizi bekliyor.

Beach on Turkish resort, Bodrum, Turkey

Akdeniz’in sıcağında kendinizi masmavi sulara bırakın!

Akdeniz’de rüya gibi bir tatille yaza damga vurmak istiyorsanız tatil fırsatlarını kaçırmayın. Neden mi? En seçkin oteller, eğlencesine doyamayacağınız geceler Akdeniz’de de ondan. Mesela şimdi yeni bir güne gözünüzü Antalya Otellerinde açsanız fena mı olurdu? Sadece bir hayal edin ve uyandığınızda program yapmak için harekete geçin. Tabi sadece Antalya da değil, Akdeniz bölgesinin ne kadar güzeli varsa hepsi şimdilerde çok hareketli. Hepsinde ayrı bir lezzet, hepsinde ayrı bir keşif heyecanlı sizinle olacak. Dünyaca ünlü plajlarda yüzme deneyimi yaşayacaksınız. Mesela bir İztuzu Plajı, mesela Kaputaş ya da Patara… Hangisine giderseniz gidin, hepsinde denizin en mavisini, yeşilin her tonuna şahit olacaksınız. Kısacası Akdeniz’de yaz fırsatlarını kaçırmayın sakın!

Kaputas beach

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here