Bu yaz diğerlerine göre daha keyifli geçsin istiyorsunuz ama ne yapacağınızla ilgili kafanız karışık. Herkes bir şeyler söylüyor ama siz karar vermekte zorlanıyorsunuz. Bütün yılın yorgunluğu fazlasıyla üzerinizde ve başınızı alıp kendinizi yaz tatilinin kollarına atmak için sabırsızlanıyorsunuz. İşte tam bu noktada tatilde nereye gitsem sorusuna birkaç tüyo geliyor.

Yaz tatilleri önemlidir, bir yerlere gitmeyi fırsat bildiğimiz daha doğrusu nefes alabileceğimiz o birkaç günlük tatilde hayalimizde ne varsa hepsini sığdırmaya çalıştığımız bir tatil olur bu. Tabi bunu yapabilmek ne mümkün, kendimizi sadece denizin ve yakıcı güneşin kollarına bırakırız. Bugün sınırları biraz olsun aşma zamanı. Yeni yerler, yeni fikirlerle beraber yaz tatiliniz daha keyifli olacak.

Şimdi güzel bir hafta sonu tatiline giriyoruz ve aklımızda yine aynı soru. Baharın en güzel renklerinin bir arada olduğu rotalarda günübirlik turlar eşliğinde bir hafta sonu geçirmek hiç de fena olmaz mesela. Sapanca, Eskişehir, Edirne, Abant ve daha sayabileceğimiz en güzel yerleri bu turlarda görebilirsiniz. İstanbul’a yakın yerlere gitmeyi tercih edenler için de unutmadan belirtelim; yakın bölge otellerini tercih ederek Ağva, Şile, Abant, Bolu, Sapanca gibi yeşili ve oksijeni bol rotalarda bir başkadır hafta sonu keyfi.

Konu yaz tatiliyse o zaman durum biraz daha farklı olacak demektir. Yurt içi Otellerini tercih ederseniz turizmin en çok geliştiği en özel rotalarda deniz-güneş-kuma fazlasıyla doyacaksınız. Siz bu yaz sınırları biraz aşmak istiyor ve tercihinizi daha önce hiç görmediğiniz yerlerden yana kullanmak istiyorsanız o zaman size önerimiz kesinlikle Yurt dışı Turları olacak. Sizin bilmediğiniz ama öğrenmek istediğiniz ne varsa konusunda deneyimli olan rehberlere aklınızdan geçen her soruyu sorabilirsiniz. Henüz sıcaklar bastırmamışken ülkemizin en özel rotalarında hem ziyaret hem ziyafet yapmak istiyorsanız Kültür Turlarıyla isteklerinize fazlasıyla karşılık bulacağınızdan eminiz.

Tatilde nereye gitsem sorusuna biraz olsun yardımcı olabildiysek o zaman keşfedilecek en güzel rotalarda sizi bekliyor demektir. Gittiğiniz yerde meşhur olan ne yemek varsa yemeden dönmeyin.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here