Tatil izinlerini ayarlamaya başladığımız şu günlerde çoğumuzun aklında; Bu yıl tatilimi nerede yapsam?, ‘Ucuza tatil yapmak mümkün mü?’, Uçak biletimi nasıl ucuza getiririm? soruları… Aklınızdan geçen her soruya en güzel şekilde cevap veren TatilBudur’da fırsatları kaçırmayın. Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık bulacağınız yazımızda TatilBudur’u seçmek için pek çok neden sizi bekliyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

İster yurtiçi ister yurtdışı tatili… Geniş ürün yelpazesi sunan TatilBudur’da farklı konseptlerde yüzlerce çeşit ürün var. Yaz aylarının olmazsa olmaz üçlüsü deniz, güneş, kum; kışın olmazsa olmaz aktivitesi kayak; farklı ülkeler ve medeniyetlerle tanışmak isteyenlere yurtdışı ve gemi tatili; iş toplantıları ve kısa tatilciler için ülkemizin farklı bölgelerinde konumlu şehir otelleri; uzun yolculukları maksimum derecede kısaltan uçak seyahatleri içinse uçak bileti seçeneklerimiz arasında bulunuyor. Kısacası TatilBudur aradığınız her türlü seçeneğe cevap veriyor.

Erken Rezervasyon

Tatilinizi aylar öncesinden planlayın, TatilBudur’un erken rezervasyon fırsatları ile şahane bir tatil geçirin. %50’ye varan indirimlerle başlayan fırsatlar sayesinde tatilinizi yarı yarıya getirebilir, bir tatile ödediğiniz parayla ikinci bir tatil yapma şansı yakalamış olursunuz. Erken rezervasyon fırsatları ile ucuza tatil yapma şansını kaçırmayın.

Taksit İmkanı

Tatilinizi anlaşmalı bankaların düzenlendiği kampanyalar ile taksitlendirebilirsiniz. Yaza harika bir başlangıç yapacağınız bu tatilde kredi kartınıza 9 taksit imkanı TatilBudur’da sizi bekliyor. Ödeme sonrası kazanacağınız puanlarla da planladığınız şeyleri hayata geçirebilirsiniz.

Farklı Kültürlerle Tanışma Fırsatı

Geniş ürün yelpazesine sahip TatilBudur’la dünyanın çeşitli ülkelerini keşfedebilirsiniz. Yurtiçi otellerinde olan çeşitlilik yurtdışı destinasyonlarında da geçerli. Birbirinden güzel kampanyaların düzenlendiği yurtdışı turlarında deneyimli rehberler eşliğinde harika bir deneyim sizleri bekliyor. Şayet erken rezervasyon dönemine denk gelirseniz tatilinizi çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İptal Sigortası

Tatilinizi satın alırken iptal sigortası yaptırmayı unutmayın. Aylar öncesinden satın alınan tatilinizde son dakika yaşanabilecek aksiliklere karşı yapılan bu sigorta ile otele giriş tarihinize 72 saat kalana kadar koşulsuz şartsız iptal ettirme hakkına sahipsiniz. Rezervasyon esnasında iptal sigortası yaptırmak tatile ödediğiniz paranın tamamını geri almanız için geliştirilmiş bir sistemdir.

Kısacası TatilBudur’u tercih etmek için pek çok neden var. Kendinize en uygun tatil rotasını belirlerken sizin için sunduğumuz fırsatlar sayesinde harika bir tatil geçireceksiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here