Sonbaharı tam anlamıyla hissettiren eşsiz rotalarla süslü yurt dışı tatili yapmanın şimdi en güzel zamanları. Sevdiğinizle el ele gittiğiniz bu rotalarda romantizmi doruklarda yaşayacaksınız. O zaman sonbaharda gidilebilecek en romantik tatil rotaları için zaman kaybetmeden planlar yapmaya başlayın. En özel yurt dışı adresleri bu yazıda.

Paris

Fransa’nın romantik başkenti Paris sonbahar tatili için mükemmel seçenekler arasında. Aşkın ülkesi tabiri buraya uyarlanmış adeta. Eşsiz mimarisiyle bezeli Paris özellikle yılbaşı tatilinde mutlaka ziyaret edilmeli. Bu görkemli şehri bir de Eiffel Kulesi’ne çıkıp izlemelisiniz. Romantik anların yaşanacağı bu kulede Paris’in büyüleyici manzarası karşılayacak sizi. Paris’e gitmişken şehrin tadına doyum olmayan çikolatalarını denemeden geri dönmeyin. Romantik anların yaşanacağı Paris Turları bu güzel mevsimde sizi bekliyor.

Venedik

Bir tek sonbaharda değil yılın her ayında aşk kokan bir şehir varsa işte orası kesinlikle Venedik olmalı. Tarihi ve sanatıyla büyüleyen İtalya’nın gezilecek ve görülecek yerlerinde ilk sırayı Venedik’e ayırmalısınız. Daracık tarihi sokakları arasında yürürken, rengârenk çiçekli evlerine bakarken, gondol turu yaparken aşkı her an hissetmeniz mümkün. Venedik’te görmeden dönmemeniz gereken bir yer varsa işte orası kesinlikle Aziz Mark Meydanı olmalı. Dört mevsim tatilin adresi İtalya Turlarıyla sizi çağırıyor.

Barcelona

Tarihle iç içe yaşayan romantik bir sonbahar rotası da İspanya’dan. Görkemli binaların eşsiz manzarasıyla buluştuğu Barcelona sonbaharda gidilebilecek en romantik tatil rotaları arasında. Mükemmel lezzetler, büyüleyici adresler ve daha birçoğunu Barcelona Turlarında keşfedeceksiniz. Dört mevsim tatil fırsatları sunan bu ülkede aşkı doruklarda yaşayacaksınız.

Amalfi

İtalya’nın muhteşem sahil kasabası Amalfi, İtalya’da aşkı yaşamak isteyenlerin uğrak rotası. Sorrentine Yarımadasının güney kıyısında olan Amalfi’ye gittiğinizde şehir surlarını gezmeyi, doğasında yürüyüşler yapmayı ihmal etmeyin. Buradaki tatilinizi daha anlamlı kılmak isterseniz tekne turlarına katılabilir, sevdiğinizle romantik dakikaların kapılarını aralayabilirsiniz.

Santorini

Ege’nin mavi beyaz şehri Santorini sonbaharda gidilebilecek en romantik tatil rotaları arasında. Denizin mavisiyle karışan mavi yapıları kesinlikle görülmeye değer. Kiliseler, mavi badanalı evler, masmavi plajlar Yunanistan Turlarına katıldığınızda göreceklerinizden sadece bazıları. Yazı ne kadar hareketliyse kışı da bir o kadar romantik oluyor bu şehrin. Santorini tatilinizde tekne turlarına katılmayı ve tatlı yorgunluğunuz atmak için kaplıcalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Budapeşte

Görkemli binaların arasından geçen Danube nehri aşkı yaşamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir durak. Bir nehir şehri ikiye nasıl bölebilir bir hayal edin. Budapeşte’de buna şahit olacağınız eşsiz yerler gizli. Yılbaşı tatilinizi kısa bir kaçamakla taçlandırmak istiyorsanız sevdiğinizle birlikte Budapeşte’ye doğru yola çıkabilirsiniz. Dört mevsim tatil imkanları sunan bu şehirde havuz, sauna, spa seçenekleri ile tatilinize keyif katın. Sonbahar tatil fırsatları ile Budapeşte Turlarına katılın.

Roma

Dünyada eşi benzeri olmayan güzellikler Roma’da toplanmış adeta. Her mevsim aşkı yaşatan Roma’da romantik tatil deneyimini yaşamak için Roma Turlarına katılın. Gittiğiniz her yeri yürüyerek keşfedebileceğiniz bu şehirde sonbaharı tadı bir başka güzel.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here