En başta şunu belirtmemiz gerekiyor ki; güzel bir tatil yapmanın en keyif verici yanı erken rezervasyondan geçiyor. Masmavi denizleri, sıcacık kumsalları, eğlence dolu geceleri düşündükçe bir an önce yazın gelmesini ister olduk. Bu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan erken rezervasyon fırsatları sayesinde tatil planlarımızı şimdiden yapıp hatta biraz daha abartarak bavulumuzu hazırlamaya kıştan başladık bile 🙂 Kimimiz için yaz tatili sadece deniz, kum, güneşten ibaretken kimimize göre de kültür turlarına katılıp yeni yerleri keşfetmek diyebiliriz.

1

Yaz tatilinde nerede olduğumuzdan çok nasıl bir tatil istediğimizde önemli. Siz Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi sıcak iklimin olduğu yerleri tercih ediyorsanız o zaman ne duruyorsunuz hadi bir tıkla erken rezervasyona. Bir yandan yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşarken bir yandan da en uygun uçak biletini alarak ekonomik tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’yi gezdim gördüm artık dünyaya açılma zamanı diyenlerdenseniz o zaman şimdiden tatilbudur.com’ un yurt dışı turlarını gözden geçirin. Unutmayın şimdiden alacağınız her tatil için erken rezervasyon zamanı. Çoğumuzun bakmaya bile korktuğu gemi turları özellikle farklılık arayanlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. En seçkin gemilerle Yunan Adaları’ndan Güney Amerika’ya kadar baştanbaşa denizlere açıldığınızı bir düşünsenize.

4

Neden erken rezervasyon daha ucuza gelir?

Hepimizin bildiği gibi uçak biletleri uçacağımız tarihe doğru borsa kurları gibi sürekli dalgalanıp durur ve genelde indiğinden çok arttığını görürüz. Erken rezervasyondan faydalanmayıp gideceğimiz yeri yaza bırakırsak hem otellerde yer bulmamız zorlaşır hem de daha yüksek bütçeyi gözden çıkarmamız gerekir. İşte bu yüzden şimdiden alacağımız her tatil belki sonradan yeni yerler görmemize bile ikinci bir şans verebilir.

3

Ya gidemezsem verdiğim para boşa mı gidecek?

Son anda bir aksilik çıkar da rezervasyonunuzu iptal ettirmek zorunda kalırsanız hiç endişelenmeyin, iptal sigortanız ile giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme imkânına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece şu ki; rezervasyonunuzu yaptırırken seyahat danışmanımızdan iptal sigortası yaptırma isteğinizi talep edin ve küçük meblağlar ile sigortanızı yaptırın. İşte hepsi bu…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here