Güzel ülkenin birbirinden güzel masmavi deniz, beyaz kum plajları… Hangisini söylesem bilmiyorum ki, o kadar güzel yerleri var ki Yunanistan’ın. Başlı başına farklı bir ülke olduğu yetmiyormuş gibi her şeyiyle mi güzel olur bir yer. Marble plajı da bunlardan sadece biri…

1

Diğer adı Saliara plajı olan ve Yunanistan Turlarının en güzel rotalarından biri burası. Sadece yaz tatilleri için değil yeni evlenecek çiftlerin de balayı yerlerinden biri Marble plajı. Beyaz kum, turkuaz deniz dedikleri bütün özellikleri de fazlasıyla burada göreceksiniz. Bu güzel plaja eğlenceleri için de çok tercih eden var. Çünkü burayı güzel yapan özelliklerinin arasında canlı DJ de fazlasıyla buraya renk katıyor.

2

Marble plajının en kötü tarafıysa berbat denmesi bile az kalan toprak yolları. Buraya gelen kişiler bir tek bunun zorluğunu göze almalı. Ama gözünüzde çok büyütmeyin. Bu cennette kavuşmanın bir cefası da olmalı ama değil mi? 🙂 Buraya ulaşmak için Thassos merkezindeki limandan taxi boatlarla ulaşım çok rahat oluyor. Buraya gelmek için arabanızla değil dediğim gibi boatları kullanmanız sizin için en kolay yol. Nasıl bırakıyorlarsa öyle de alıyorlar zaten. Yunanistan’a gelmişken bu güzellikten mahrum kalmamalısınız derim. DJ ortamın sıcaklığını daha da renklendirmek için birbirinden farklı müzikler çalıyor ve hatta Türk olduğunuzu anlamışsa Türkçe şarkılar da çalıyor. Kısacası demem o ki; Marble plajında en eğlenceli saatler sizi bekliyor. Karnınız acıktığında plajın kafeteryasında güzel bir menü eşliğinde enfes yemekler yiyebilirsiniz.

4

Buradaki localardan yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Sıcak havanın bol eğlencenin tadını doyasıya yaşamak isteyenler genellikle locaları tercih ediyor. Kendi imkânlarınızla zorluklar çekene kadar burada uygun fiyatlarla localardan yer tutmanız en mantıklısı. Yunanistan’da tatil yapmanın keyfi tarif edilemez. Bir de bu güzel yerleri yok mu? Güzelliğine güzellik katıyor. Siz de bu atmosferde olmak istiyorsanız, bu yazı Marble plajında geçirmek istiyorsanız çok geç olmadan tatilbudur.com’un tur seçeneklerinden yararlanmalısınız.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here