Yemyeşil, cennet gibi bir doğada renklerin her tonuyla, eğlencesiyle, aktivitesiyle içinizin kıpır kıpır olacağı istikamet Japonya Hitachi Seaside Park. Mavisinden kırmızısına, sarısından her ton yeşile kadar demek Hitachi Seaside Parkını anlatmaya her ne kadar yetmeyecekse de mis kokulu doğası ve renk cümbüşü arasında kaybolacağınız bir Japonya gezisi sizi bekliyor.

2

Japonya’ya bahar gelirse bilin ki Hitachi Seaside Park’taki bütün çiçekler açmıştır. Sadece 4,5 milyon adet mavi çiçeğin aynı anda açtığını düşünün. Gördüğünüzde bile bunun bir rüya olduğunu zannedeceğiniz o cennet köşesi tam da burada, Japonya’da. Milyonlarca çiçek, yüzlerce çeşit, bir o kadar da renkli bir atmosfer Hitachi Seaside Parkındaki. Her yıl turist akınına uğrayan 7’den 77’ye herkes baharın gelişini kutlamak için soluğu Japonya’da alıyor.

3

3,5 hektarlık alanı kaplayan Hitachi Seaside Parkı Japonya’nın en turistik rotalarından. Özellikle bu kadar çiçek cümbüşünün arasından seçtiğim mavi nemophilas parkın en popüleri diyebilirim. Sadece bu da değil tabi ki, her mevsime göre açan bütün çiçekler parkın neşesine neşe katıyor adeta. Bu güzelim çiçekler arasında yürüyüş yollarını kullanarak her renkten ayrı ayrı bir sürü resim kareleriniz olmalı. Hitachi Seaside Parkındaki eğlencede kesinlikle denemeye değer. Japonya’da görülecek yerler listenize Hitachi Seaside Parkını ilk sıralara koyduysanız bu güzel ülkede gezip dolaşacağınız daha çok güzel yerler olduğunu her fırsatta söylerim. Japonyalara kadar gidip de her yerini keşfetmeden bir gezi düşünmeyin bile.

1

Kısacası Hitachi Seaside Parkı için benim düşündüklerime gelirsek; ölmeden önce her renk tonunun olduğu musmutlu fotoğraflarınız olmalı bu parkta. O zaman tatilbudur.com’un Japonya Turlarına bir göz atmadan tatil planlarınız için acele etmeyin. 14 farklı çiçek tarlası Hitachi Seaside Parkında size kucak açıyor.

4

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here