Sürekli yenilikler içinde olan Google’dan hayatımızı kolaylaştıracak yeni bir uygulama daha geldi! Günlük yaşantımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz Google, yepyeni mobil uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. Google Trips sadece tatilde çıkacağımız rotayı belirlemiyor, çıkacağımız turlara kadar her şeyi kendi planlıyor. Yeni bir seyahat uygulaması olan Google Trips sayesinde tatile çıkmak artık çok daha kolay!

Google Trips ne işe yarıyor?

Google Trips henüz çok yeni bir uygulama. Birbirinden güzel turistik yerler, ulaşım seçenekleri, restoranlar vb. gibi öneriler için geliştirilmiş bir uygulama. Sadece bununla da kalmıyor, kullanıcısının geçmişteki ve gelecekteki seyahatlerinin takibini yapmasına da yardım ediyor. Seyahat etmeyi seven ve bu konuda trafiği minimuma indirmeyi amaçlayan Google Trips’in hayatımızı kolaylaştırmak gibi büyük hedefleri var. Gitmek istediğiniz yerlerle ilgili bilgiler ve görsellerde yine bu uygulamada mevcut. Tamamen ücretsiz olarak meraklılarına sunulan bu uygulamada, otel, uçak, yemek rezervasyonları, araç kiralama gibi özellikler artık Google Trips’ten sorulacak.

woman hands holding iPhone with social program on the screen

Seyahat tutkunlarına özel olarak geliştirilen Google Trips şu günlerde uygulama yelpazesini daha da geliştirme yolunda. Şayet sizde seyahat severlerdenseniz bundan sonraki uygulamalarınız arasına bir yenisini daha ekleme zamanınız gelmiş demektir.

Google Trips’in en farklı özelliği çevrimdışı kullanılabiliyor olması. Uygulamayı kullanmaya başlamak için hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bulunduğunuz şehirde ne kadar kalacağınızı bile hesaplayan bu uygulama önceliğiniz olan konular için size sürekli alternatifler sunuyor. Alışveriş mekanları, müzeler, tarihi yerler ve dahası. Kısacası diğer uygulamalara bir rakip geliyor demek yalan olmaz. 🙂

Adults people reading smartphone and e-book

Google Trips birbirinden farklı birçok özelliği ile kullanıcısının hayatını kolaylaştıracak. Bundan sonraki seyahatlerinizde önceliğiniz olacak bu seyahat uygulaması yakın zamanda büyük yol alacağa benziyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here