Harika bir yaz tatili geçirmek hepimizin en büyük hayali değil mi? Peki bu tatili daha unutulmaz kılmaya ne dersiniz? Erken rezervasyon fırsatları ile bugünden alacağınız her otel size %50’ye varan indirimlerle geri dönecek. Üstelik bugünden aldığınız otelin en güzel manzaralı odasında doyumsuz tatil keyfine sahip olabileceksiniz. Yaz tatilinizi son günlere bırakırsanız, otellerin doluluk oranlarıyla karşılaşacak hatta düşündüğünüz tarihlerde tatil yapma imkânını belki de kaçırmış olacaksınız. Bu tür sorunlarla karşılaşmak yerine tatilinizi bugünden alın, hayal ettiğiniz o tatile hemen kavuşun. İşte erken rezervasyonu tercih etmek için birçok neden!

  • Erken rezervasyon fırsatlarından yararlandığınızda dilediğiniz oda tipi ve en güzel manzaralı odada tatil yapmanın dışında %50’ye varan indirimlerde sizi bekliyor olacak. 2018’de tatil yapmanın keyfini şimdiden çıkarın.
  • Yoğunlaşan yaz döneminde tatil yapabilirsiniz. Ancak otellerin doluluk durumunu da bir düşünün. Ama tatilinizi bugünden alırsanız dilediğiniz tarihte tatilinizi yapabilir, otelin sunduğu aktivitelerden ve her türlü imkânlarından doya doya yararlanabilirsiniz.
  • Erken rezervasyondan tatilinizi aldınız ancak planlarda beklenmedik aksilikler oldu. Endişelenmeyin, erken rezervasyondan satın aldığınız oteli koşulsuz şartsız konaklama tarihinize 72 saat kalana kadar iptal ettirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey rezervasyon esnasında seyahat danışmanınıza 72 saate kadar iptal hakkı istediğinizi belirtmek.
  • Bugünden aldığınız tatil sayesinde yaz ayları geldiğinde nereye gitsem derdinden kurtulmuş olursunuz.
  • Koca bir yıl yaz tatili hayalleri kurdunuz. Tam planlar yapmaya başladınız ancak o da ne? Tatil için kenara ayırdığınız para gitgide azalmış. Tatilini son günlere bırakanların genelde yaşadığı bir sorundur bu. Bu durumdan ötürü bir yaz daha bekleyenlerden biri de siz olmak istemiyorsanız tatilinizi bugünden alın, hayalini kurduğunuz her şey gerçeğe dönüşsün.
  • Erken rezervasyondan tatilinizi alırken uçak biletinizi de almayı unutmayın. Ucuza tatil yapmak için her türlü fırsattan erkenden yararlanın.
  • %50 indirim fırsatları sunan bu dönemde paranızın yarısı cebinizde kalacak. Bu sayede cebinizden kalacak para ile tatil günlerinizde çeşitli aktivitelere katılabilir, ya da doğayla iç içe mükemmel bir şehir turu atabilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz tamamen size kalmış. 🙂

Kısacası erken rezervasyonu en güzel şekilde değerlendireceğiniz bu dönemde fırsat dolu günler kapınızı çalıyor. Yazımızda da belirttiğimiz gibi erken rezervasyonu tercih etmek için birçok neden var. Nerede nasıl değerlendireceğinizi ise biz sizin için düşünüyoruz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here