Tatilinizi yarı fiyatına alıp, erken rezervasyon fırsatlarının coşkusunu şimdiden yaşamaya ne dersiniz? En güzel yaz rotalarının birbirinden özel erken rezervasyon otelleri yaz tatili için hazırlanmaya başladı bile. Tatilinizi ne kadar erken alırsanız dilediğiniz otelde tatil yapma imkanlarından doyasıya yararlanabilirsiniz. Yer bulamama derdi yaşamak istemiyor ve paranızın cebinizde kalmasını istiyorsanız erken rezervasyon fırsatları sizi bekliyor!

Yıl sonu başlayıp nisan sonlarına kadar devam eden erken rezervasyon fırsatları için tatil izinlerinizi şimdiden planlamaya başlayın. Bu sayede yaz tatili gelmeden tatiliniz için gideceğiniz yeri önceden seçme hakkına sahip olacaksınız. Koca bir sene sonunda özlemle beklenen o tatil için son dakikaları beklemektense, %50’ye varan indirimler sayesinde tatilinizi ucuza getirebilirsiniz. Erken rezervasyon için yapmanız gerekenlere kulak verin.

Tarihlerinizi seçmeye başlayın

Tatil planlarınızı yaparken ilk önce tatile çıkacağınız tarihleri belirleyin. Ne kadar erken davranırsanız erken rezervasyon otellerinde yer bulma sorunu yaşamadan dilediğiniz otelde konaklayabilir ve otelin sunduğu imkanlardan en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. İzin konusunda önceden karar veremiyorsanız tatile çıkacağınız tarihleri iş yerinize önceden bildirin. Bu sayede tatile çıkmak için sorunlar yaşamazsınız.

Gitmek istediğiniz yeri belirleyin

Yoğun geçen senenin sonunda sizi en çok keyiflendirecek rotayı belirlemeye başlayın. Aktivitelerle dolu, eşsiz plajlarda yüzeceğiniz bir yaz tatiliyse hayalinizdeki; Fethiye, Antalya, Alanya, Kaş, tarih ve doğal güzellikleri keşfetme çıkmak için Çanakkale, Ayvalık, Side, Assos, Bozcaada ve dahası tercihleriniz arasında olabilir. Ege ve Akdeniz’in en güzel duraklarında yaza şimdiden merhaba deyin.

Gitmeyi düşündüğünüz otel için bilgiler edinin

Erken rezervasyon otelleri hakkında bilgiler edinmek için önceden giden kişilerin otel hakkındaki yorumlarını inceleyin. Hayalinizdeki otel seçeneklerini bulana kadar farklı alternatifler edinin. Son dakika sürprizleriyle karşılaşmak istemiyorsanız böyle bir yol izlemek size çok yardımcı olacaktır.

Seyahat danışmanına iptal hakkı yaptırın

Tatil için her şeyi planladınız sıra satın alma kısmına geldiyse rezervasyon esnasında seyahat danışmanına iptal hakkı yaptırmak istediğinizi belirtmeyi unutmayın. İptal hakkı sayesinde tatilinizi koşulsuz şartsız 72 saate kadar iptal ettirebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Oldu ki tatil planlarınızda son dakika olumsuz şeyler yaşadınız, iptal hakkı yaptırdığınızda olumsuz durumlardan kurtulmuş olursunuz.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın

Erken rezervasyonun en güzel yanı %50’ye varan indirim fırsatlarıyla birlikte 9 aya varan taksit imkanlarının olması. Yüzlerce otelden dilediğinizi seçmek için harekete geçin, otelin sunduğu imkanlardan yararlanın, hem paranız cebinizde kalsın hem de yaz gelmeden tatiliniz şimdiden hazır olsun.

Dipnot: Tatil yapmanın ana kuralı sadece otele bağlı kalmak değil, çevrede keşfedilecek ne kadar yer, çarşı-pazar varsa gezmek ve binlerce fotoğraf karesi çekmektir. Bütün sene bu anı beklediniz, tadını çıkarmaya bakın. 🙂