Hafta sonu tatilinizi ailenizle birlikte geçireceğiniz harika yerler biliyoruz. Çocuklarınızla keyif dolu günler yaşayacağınız bu bölgeler, çocuklu ailelere özel tatil fırsatlarını da beraberinde sunuyor. O halde gelin çocuklarla hafta sonu tatilinde gidilebilecek yakın bölge otellerimizi birlikte tanıyalım.

0-6 yaş ücretsiz konaklama fırsatı

0-6 yaş ücretsiz konaklama imkanı sunan yakın bölge otellerimizden NG Sapanca Wellness&Convention, Sapanca’nın eşsiz güzellikleri arasında konumlu. Sadece çocuklu ailelerin değil, iş seyahatine çıkan çalışanlar içinde imkanlar sunan tesiste hem iş toplantınızı gerçekleştirebilir hem de küçük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. İstanbul’dan 2 saatlik yolculukla ulaşabileceğiniz Sapanca’da, tarihi ve doğal güzelliklerle tanışın.

Yakın Bölge Otellerimizden Elite Hotel Darıca, İstanbul’dan 1 saat 15 dakikalık mesafedeki Kocaeli’nin harika beldesi Darıca’da konumlu. Denize karşı inşa edilmiş tesis, çocuklarınızla baş başa mükemmel bir hafta sonu tatili geçirmenize olanak sağlıyor. İstanbul’un yanı başındaki kaçış noktası Darıca’nın eşsiz gün batımını izleyebilir, 16 kilometrelik sahilinde yürüyüşler yapabilirsiniz.

Hafta sonu tatilinizde çocuklarınızla birlikte Bolu’nun güzelliklerini keşfetmeye ne dersiniz? Bu fırsatı kaçırmam diyorsanız 0-6 yaş çocukların ücretsiz konaklayabildiği Gazelle Resort&Spa size sunduğumuz önerilerimiz arasında. İstanbul’a olan yakınlığıyla tanınan bu bölge, dört mevsim tatil severlerin popüler rotalarından. Kışı ayrı yazı bambaşka güzellikleri barındıran Bolu’nun çevresindeki Abant Gölü’nü, Yedigöller Milli Parkı’nı ve diğer rotalarını Bolu’nun gezilecek ve görülecek yerler listesine ekleyebilirsiniz.

İstanbul’dan 2 saat ötedeki Kocaeli, çocuklarla hafta sonu tatilinde gidilebilecek yakın bölgelerimizden. 0-6 yaş ücretsiz konaklama fırsatı bulacağınız Life Port Hotel, diğer şehirlerden gelen ziyaretçiler içinde mükemmel bir tatil önerisi. Kocaeli’nin içindeki şirin mi şirin köyler, doğal güzellikler ve tarihi yerler hakkında bilgi edinip kendinize gezi listesi hazırlayabilirsiniz.

Şimdi gelelim Abant’a. Bir ayrıcalıktır Abant’ta tatil yapmak. Bizim gibi düşünen herkesin keyifle konaklayabileceği Abant Aden Boutique Hotel&Spa, Büyük Abant Oteli, Abant Köşk Oteli, Vonresort Abant size sunduğumuz 0-6 yaş ücretsiz tesislerimizden. Abant tatilinizde uğramadan dönmemeniz gereken Abant Gölü’nün çam, köknar ve kayın ağaçlarıyla çevrili ormanlarında doğa yürüyüşleri yapabilir, deniz bisikleti ve sandal turlarına katılarak tatilinizi daha da renklendirebilirsiniz.

Özellikle kışın termallerinden vazgeçemediğimiz Yalova’da yazın tadı da ayrı güzel oluyor. Burada çocuklarınızla birlikte konaklayabileceğiniz harika tesisler önermemiz gerekirse 0-6 yaş ücretsiz konaklama fırsatları sunan Limak Termal Boutique Hotel, Black Bird Yalova Thermal Hotel&Spa ve Elegance Resort Hotel Yalova’nın muazzam doğası içinde tatil severleriyle buluşuyor.

0-12 yaş ücretsiz konaklama fırsatı

Şimdi İstanbul ve çevresinden biraz uzaklaşıp rotamızı Balıkesir’in doğaüstü güzelliklerine çeviriyoruz. Edremit’in Güre mevkiinde konumlu tesisi Hattuşa Vacation Termal Club Kazdağları, kısa tatilleri değerlendirmek isteyenler için harika bir öneri olabilir.­ Edremit Körfezi’ne birkaç kilometre mesafede kalan bu tesis çocuklarınızla doya doya zaman geçirebilmeniz için 0-12 yaş ücretsiz konaklama imkanı sunuyor. Edremit’in sahil şeridindeki Zeytinli, Akçay ve Altınoluk burada ziyaret edebileceğiniz diğer beldeleri. Hafta sonu tatilinizde bir değişiklik yaparak kendinize Ege’nin tertemiz havasında tatil fırsatı yaratabilirsiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here