Yazın aylarının yavaş yavaş gelmeye başladığı bugünlerde şimdiden tatil planlarınızı yapmaya başladıysanız bu yazı çok ilginizi çekecek. Yaz tatilinizi yurt dışında geçirmeyi düşünüyorsanız sizin için harika fikirlerim var; bu yaz çılgın beach partiler eşliğinde unutulmaz tatil deneyimi için gerim sayım başladı.

Dünya’nın farklı ülkelerinde en çılgın beach partilerin içinde olmak için şimdiden yerinizi ayırtın. Bütün ülkelerden gelen insanların bir arada eğlendiği bu atmosferde yemekler, farklı kültürler ve eğlenceye dair her şeyi bulacaksınız. Yeni insanlarla tanışmanın sonsuz keyfini çıkarın. Dünya’da bilmediğimiz ya da ismini sadece uzaklardan duyduğumuz ne kumsallar var bir bilseniz… Deniz, kum, güneş üçlüsüne bu yaz doyacaksınız. Eğlence dolu saatler hatta sabahlar, çılgın beach partiler ile yaza merhaba diyor.

Yunanistan-Mykonos: Komşuda eğlence tam gaz yaza hazırlanıyor. Türkiye’nin hemen yanında Yunanistan’ın eğlence dolu yaz gecelerinde beach partiye hazır olun. Yunanistan Turları sizi çağırıyor.

Tanzanya-Zanzibar: Bu yaz listenizin başına ekleyeceğiniz Tanzanya Turlarında geç olmadan yerinizi ayırtın. Ülkenin en güzel, en turistik adası Zanzibar’ın rüya kumsallarında eğlence dünyasına katılmayı unutmayın. Her milletten insanların katıldığı parti heyecanı Kendwa kumsalında yaza merhaba diyor.

Tayland-Koh Phangan: Bu yaz listenize ekleyeceğiniz rotalardan biri de kesinlikle rüya sahilleri ile ünlü Koh Phangan. Çılgınca eğleneceğiniz beach partilerinde olmak için Tayland Turlarına katılmalısınız. Coşku dolu bir yaz Tayland’da sizi bekliyor.

Brezilya-Copacabana: Bu yaz çok eğlenceli ve sıcak geçecek. Brezilya’nın çılgın beach partisi ülkenin en popüler kumsalı Copacabana’da en eğlenceli saatleri ve sabahları yaşamak için Brezilya Turlarında yerinizi ayırtın.

İspanya-Ibiza: Beach parti denilince İspanya’nın çılgın şehri Ibiza’yı eklemeden olmaz. Eğlencenin doludizgin yaşandığı bir diğer durak da burası. Eğlenmeyi bilen herkes bu deneyimi İspanya Turlarına katılarak mutlaka yaşamalı. Gece gündüz demeden saatlerce süren çılgın beach partiyi İspanya’nın durağı Ibiza’da görmelisiniz.

Hindistan-Goa: Hindistan gezilecek yerleri ile en güzel ülkelerden olduğu gibi eğlencenin de çılgınca yaşandığı Yurt dışı Turlarından biri. Hindistan’ın parti adına kurulmuş şehri Goa’da bitmek tükenmek bilmeyen eğlencelerinin arasında siz de olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Hindistan Turlarına katılmak.

Kıbrıs-Nissi: Türkiye’nin komşularından Kıbrıs, en sıcak yaz mevsiminin yaşandığı Nissi’yle sizi çağırıyor. Hoş vakit geçireceğiniz bu kumsalda eğlencenin en güzel halini doludizgin yaşamak istiyorsanız size en uygun Kıbrıs Otellerinden şimdiden yerinizi ayırtın.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here