Eşinizle birlikte geçireceğiniz ilk tatile nihayet günler kaldı. Klasikleşmiş tatil yerlerine gitmektense daha farklı ortamlara girmek istiyorsanız balayı için gemi turları iyi bir seçim olacaktır. Bu sayede her yeni günde gözünüzü belki ilk kez göreceğiniz masmavi sularda açabileceksiniz. Farklı ülkeler, farklı kültürler ve huzur dolu cennet köşeleri. Balayı tatilinizi unutulmaz kılacak gemi turları için hazırlanın.

Deniz, güneş, kum temalı tatilinize renk katacak gemi turları için şimdiden yerinizi ayırtmalısınız. Sonra gözünüzü artık Yunan Adalarında mı açarsınız, Karayiplerde mi yoksa Batı Amerika’da mı? Gemi Turlarında göreceğiniz yerlerin, yüzeceğiniz sahillerin sınırı yok. Hele göreceğiniz mavi tonun haddi hesabı hiç yok. Bu deneyimi hayatınızda bir kez olsun mutlaka yaşamalısınız. Çoğumuzun sadece uzaktan görmekle yetindiği o büyüleyici lüks gemilerde unutulmaz bir balayı tatili sizi bekliyor. Eğlenceye doyamayacağınız gecelerde cabası.

married couple standing on cruise deck

Her yeni güne başka bir ülkede gözünüzü açmak işin en güzel tarafı. Bir de her gün bavul toplama derdi olmaması tabi. Siz aşkınızı taçlandıracak o ülkelerde gezerken Fransa, İtalya, İspanya, Malta, Tunus ve bunun gibi daha birçok ülkenin kültürleriyle de yakından tanışacaksınız. Yıllardır hayalini kurduğunuz o balayı tatilinden size kalan bir sürü hatıra ve binlerce fotoğraf karesi olacak. Ve tabi bir de döndüğünüzde sevdiklerinizle paylaşacağınız o anlar. Kimbilir ne kadar farklı bir tecrübe olacak bu sizin için. Belki daha önce gemi turu yapmışsınızdır ama bu onlardan daha bir unutulmaz olacak kesin.

Gemi turlarında genellikle her şey dâhil sistemiyle karşılaşacaksınız. Bu konseptin uygulandığı gemilerde alacağınız içkilerde sınırsız olacak. Eşsiz iç mimarisi olan gemilerde bütün o koşturmacanın verdiği tatlı yorgunluğu üzerinizden atacağınız okyanus manzaralı iç ve dış kabinler, balkonlu suitler sizi bekliyor olacak. Odaların tamamında mini bar, klima, telefon, kasa, TV, saç kurutma makinesi ve 24 saat oda servisiyle konforlu bir balayına merhaba deyin. Kısacası her şey sizin rahatınız için… 🙂

Artık hepimize sıkıcı gelen şehir hayatının olumsuzluklarını üzerinizden atmanız için çeşitli aktivitelere de katılabilirsiniz. Aerobik odası, spa odaları, sauna, jimnastik salonu, solaryum, masaj, jakuzi, buhar banyosu, güzellik merkezi, açık-kapalı yüzme havuzu. Bunların hepsi istediğiniz her an emrinizde. Dalga sesleri arasında egzotik çiçeklerin eşsiz kokusu etrafınızı saracak.

Ship Moored Caribbean Islands Cruise

Biraz da yemeklerden bahsetmek gerekirse; dünya çapında kendini kanıtlamış en özel aşçıların mutfağından çıkan lezzetli mi lezzetli yemeklerine şahit olacaksınız. İster Fransız mutfağı, ister Japon, ister İtalyan ister Türk mutfağı… O an canınız hangisini tatmak isterse onu seçebileceksiniz. Kahvaltıdan özel sunum gece menüsüne kadar her gün başka bir ülkenin mutfağını ziyaret edin. Eğlencenize eğlence katmak istiyorsanız casino, gece kulüpleri, dans yarışmaları, havuz başı kokteylleri de tatilinize eşlik edecek. Yıldızlı geceler altında balayı tatilinize doyamayacaksınız. Bütün bunların hatta fazlasının olduğu Gemi Turlarını ziyaret etmek için, en önemlisi her yeni günde farklı ülkelerde olmak için hemen kendinize bir balayı tatili seçin. Şimdiden iyi tatiller. 🙂

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here