Tatil için en uygun mevsimdir bahar. Ne sıcaklardan bunaltır, ne de üşütür. Rengârenk çiçeklerle doğa artık canlanmaya başlar. İlkbaharın büyüsüne en etkileyici rotalarda girmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise o zaman baharın en sıra dışı rotalarına göz atma zamanı.

Polonya-Lodz

Polonya’nın endüstri merkezi olma özelliği ile ülkeye ayrı bir güzellik katan Lodz, baharın en sıra dışı rotalarından ilki. Polonya Turlarına katıldığınızda Lodz şehrini enine boyuna mutlaka keşfetmelisiniz. Burada gizli kalmış bütün güzellikleri açığa çıkarmalısınız. Ayrıca unutmadan belirteyim; Lodz Polonya’nın üçüncü büyük şehri de aynı zamanda.

Polonya Lodz
Polonya Lodz

Paris-Fransa

Aşkların ülkesi Paris yine tüm güzelliğini ispatlarcasına çıkıyor karşımıza. Baharın en sıra dışı rotalarından biri olduğu kadar aslında her mevsim gönlümüzü fethediyor. Fransızlar özellikle bahar geldiğinde daha da şık giyinirler, onlarda bizim gibi bahar geldiğinde ayrı bir mutluluk yaşıyorlar demek ki. Baharın gelişine yurt dışında şahit olmak istiyorsanız rotanızı Paris Turlarına çevirin.

Paris Fransa
Paris Fransa

Amerika-New York

Baharın en sıra dışı rotaları arasında olmayı fazlasıyla hak eden ülke Amerika ile sizi dünyanın öbür ucuna götürüyorum. Central Park’ı duymuşsunuzdur, sonbahar renklerinin en güzel yaşandığı orman burası. Dünya’nın en kalabalık şehri New York’un büyüleyici atmosferinde olmak istiyorsanız geç olmadan Amerika Turlarında yerinizi ayırtın.

Amerika New York
Amerika New York

Japonya-Fuji Dağı

Japonya Turlarına katıldıysanız Fuji Dağı’nın güzelliğine yakından şahit olmuşsunuzdur. Baharın en sıra dışı rotalarından biri de burası. Buraya şayet doğru zamanlarda giderseniz çeşitli festivallerin eğlence dolu dünyasında siz de olabilirsiniz. Baharın en güzel yaşandığı yerlerden biri Fuji Dağı.

Japonya Fuji Dağı
Japonya Fuji Dağı

Kanada-Montreal

Kanada’nın Montreal şehrinde baharın tadı bir başka geçer. Yaprakların yeşerdiği, renkli çiçeklerin açtığı Montreal, baharın en sıra dışı rotalarından biri. Kanada’ya giderseniz baharın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kanada Montreal
Kanada Montreal

İzlanda-Reykavik

Farklılıklar ülkesi İzlanda’ya gittiyseniz buranın her yanını yakından keşfetmişsinizdir. Tadına doyulmaz manzarasının yanında bir de bilmeniz gereken bir yanı var ki o da; kaplıcaları ve volkanları. Bu büyüleyici atmosferde olmak istiyorsanız baharın en sıra dışı rotalarından biri İzlanda’ya mutlaka gitmelisiniz. Baharın başka türlü yaşandığı ülkede tatil yapmanın tadı da bir başka.

İzlanda Reykavik
İzlanda Reykavik

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here