Ailemizin direği, baş tacımız babamız için anlamlı olan bu özel günde yani Babalar Gününde ona layık hediye bulamıyorsanız babanızla geçireceğiniz dolu dolu bir Babalar Günü tatilinden başka onu ne mutlu edebilir ki… Günlük hayatın fazlasıyla yoran koşturmasından uzaklaşmak herkese iyi gelecektir. Bu Babalar Gününde onu mutlu edecek ilk seçenek en özel rotalar eşliğindeki günübirlik turlar iyi bir fikir olabilir mesela. İşte en iyisine layık babalarımıza Babalar Günü için tatil önerileri.

Kültürel miraslarımızdan vazgeçemeyen babalar için Bursa İznik Trilye Turları

Kültürel değerlerin hala var olduğu ve bir o kadar da güzel tabiatı ile süslü İstanbul’un yanı başı sayılan Bursa İznik Trilye Turlarına doğru bir keşif iyi bir alternatif olabilir. Babalar Günü için tatil önerileri dediğimizde akla çok farklı rotalar gelse de tarihiyle ve doğasıyla keşfedilmeyi bekleyen özellikle İznik ve Cumalıkızık her zaman popüler rotalardan.

1

Şifa arayan babalara Termal sular

Babalar Günü için tatil önerileri dediğimizde onların emektar yıllarını unutmayıp kendilerini tazeleyebilecekleri Termal Oteller kesinlikle süper bir seçenek olacaktır. Yıllarca çalıştılar, o kadar yoruldular şimdi onlara şifalı suları hediye etme zamanı.

2

Eğlence düşkünü babalar için Kıbrıs tatili

Babanıza hediye edeceğiniz tatile biraz renk katmak istiyorsanız Babalar Günü için tatil önerileri listesinin olmazsa olmaz rotası Kıbrıs Turları için doğru zaman gelmiş demektir. Mükemmel kumsallarda deniz, güneş kum tatilini ve yanında eğlenmeyi seven babalar için kaçırılmayacak bir fırsat Kıbrıs. En güzel otellerin rahatlığıyla unutulmaz bir Babalar Günü sizi bekliyor.

3

Tarihle iç içe yaşayan babalara Edirne gezisi

Güzel ülkemizin tarihi geçmişi Edirne’de bir başkadır. Tarihi geçmişe yolculuk etmeyi seven babalar için bu Babalar Gününde ona Edirne tatili hediye edin. Size özel seçilmiş Edirne Otellerinde konaklayarak gezilecek yerlerinde bir bir fotoğraf kareleri çekmeyi de sakın unutmayın. Tabi Edirne’nin meşhur tava ciğerini tatmadan dönmek olmaz.

4

Maceracı babalara Avrupa gezisi

Havaların ısınmasıyla her yer capcanlı olur şimdi. İlk kez göreceğiniz bir yeri keşfetmeyi Babalar Gününe bıraktıysanız bundan daha güzel bir zamanlama olamazdı. Vizesiz Yurt dışı Turlarını Babalar Günü için tatil önerileri listenize eklemeyi unutmayın ve o güzel güne sayılı günler kala elinizi çabuk tutun.

5

Denizden kopamayan babalara özel turlar

Maviyle yeşilin buluştuğu çok özel rotalarda babanıza unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız beraberce Ege Akdeniz Turlarına ya da Likya Turlarına katılın. Babalar Günü için tatil önerileri listesinde denizden kopamayan babalar için bundan daha iyi bir fikir olamaz sanırım. Turkuaz sularda deniz ve güneşin keyfini çıkaracağınız eşsiz rotalar bu hafta sonu sizi bekliyor. Şimdiden canımızdan çok sevdiğimiz babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun. 🙂

6

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here