Nihayet bütün hazırlıklar bitti ve sonunda evleniyorsunuz. Çalışma hayatıydı özel hayattı derken kendinizi kocaman bir yorgunluğun içinde bulduysanız en güzel balayı tatilini hak etmişsiniz demektir. Yeni evlenecek çiftler bu yazımız sizin için…

Kendinize kaliteli ve en güzel anları geçireceğiniz bir yer arıyor ve hala bulamadıysanız Akdeniz’in üçüncü büyük adası Kıbrıs tüm ihtişamıyla size kucak açıyor. Birbirinden güzel Kıbrıs Otelleri, kaliteli hizmetleri, eşsiz kumsalları, tarihi yapıları ile en büyüleyici anları yaşama fırsatını sunuyor. En çok tercih edilen balayı yerleri arasında fazlasıyla ün kazanmış bir cennet harikası Kıbrıs. Kıbrıs balayı otelleri arasından kendinize en uygun olanı hangisi ise önceden yerinizi ayırtın ki sonradan istenmeyen bir sürprizle karşılaşmış olmayın, bizden söylemesi…

Ilıman iklimi, birbirinden güzel plajları en önemlisi de ülkemize olan yakınlığı bakımından pasaportsuz ve vizesiz dört mevsim tercih edilesi bir ülke. Yemyeşil doğasıyla, tertemiz deniz havasıyla huzurlu yaşamın, gece hayatının ta dibine vuracaksınız 🙂 Adada daha önceleri hiç görmediğiniz kaplumbağa türleriyle karşılaşacaksınız. Eşinizle beraber çıkın adada kocaman bir bisiklet turu yapın, antik kalıntıları gezin ve bu güzel anlarınızı ölümsüzleştirmeyi de unutmayın. Aktivitelerden uzak kalmayı sevmiyorsanız su sporları, dalış, doğa yürüyüşleri ve unutulmaz gece hayatını da balayınıza mutlaka dâhil edin.

Gelelim biraz da yemeklerine; Akdeniz mutfağıyla etkileşim içinde olan Kıbrıs’ta zeytinyağlıların önemi de tadı da bir başka. Özellikle hellim peyniri halk arasında vazgeçilmezler arasında başı çekiyor. Yerel mutfağının yanında farklı ülkelerin lezzetlerini de Kıbrıs’ta tadabilmek mümkün.

Kıbrıs’a gitmeden tatil yaptım demeyin, her mevsim ayrı güzelliğiyle bir tatil cenneti adeta burası. tatilbudur.com’ un sizin için seçtiği otellere bakmadan tatil yapmaya karar vermeyin.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here