Baharın gelmesiyle bize her gün tatil gibi gözükse de bütün yılın koşturmasından 2-3 günlük tatilleri fazlasıyla fırsat bilir olduk. Nisan ayına girdik artık ve önümüzdeki tatiller günleri için çok fazla bir zaman kalmadı demem hepimizi fazlasıyla mutlu eder sanırım. Hal böyle olunca 23 Nisan tatilinde kısa da olsa hafta sonu kaçamağı için hazır mısınız?

Eskişehir
Eskişehir

23 Nisan bu sene cumartesi gününe geliyor yani buradan da anlayacağımız gibi cumadan pazar gününe kadar önümüzde üç günlük bir tatil var. İster Günübirlik Turlar eşliğinde bir yerlere gidin, ister yurt içinde kültür turlarından 23 Nisan Turlarına katılın, isterseniz de tercihinizi yurt dışının en güzel yerlerinde güzel bir hafta sonu kaçamağı eşliğinde 23 Nisan Turlarına katılın, bana soracak olursanız nerede olmaktan çok üç günlük tatilin verimli şekilde geçmesi ve daha da önemlisi önceden hiç görmediğim yerlerden yana kullanmak olurdu diye düşünüyorum.

Amsterdam
Amsterdam

Bu sorunun cevabını düşünmek için önünüzde birkaç gün daha var, tatilbudur.com isteğinize yönelik her türlü imkânı size fazlasıyla sunuyor. Safranbolu, Gelibolu, Eskişehir, Batı Karadeniz, Kapadokya, Çanakkale ve daha birçok tur seçeneği burada bulabilirsiniz.

Kapadokya
Kapadokya

Yurt dışında en güzel rotalardan biraz bahsedecek olursam da; Viyana, Prag, Orta Avrupa, Amsterdam, Paris, Roma ve daha fazlası için geç olmadan düşünmeye başlayın derim. Farklı rotaların kültürlerini, mutfaklarını, doğal güzelliklerini, gezilecek ve görülecek neyi varsa hepsini tek çatı altında bulacağınız bu turlara yanınızda sevdiklerinizle çıkıp kısa bir kaçamakta olsa en güzel şekilde değerlendirmelisiniz. Daha uzun bir tatil düşünceniz varsa birikmiş işleri çabucak yoluna koyup 23 Nisan tatiliyle birleşen bir tatil çok güzel bir fikir olacaktır. Huzurlu, bol eğlenceli, enfes yemekler ve eşsiz manzaralar eşliğinde unutulmaz tatil günlerini için geç kalmayın, şimdiden iyi tatiller. 🙂

Prag
Prag

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here